Partner serwisuVisa dla biznesu

Awarie bankowe


Awarie bankowe - sytuacje podczas, których klienci banków mają utrudniony dostęp do oferowanych przez nie usług, w tym realizacji przelewów, wypłaty gotówki, dokonania płatności kartą, zalogowania do serwisów transakcyjnych na komputerze i telefonie. To także sytuacja, gdy bank błędnie nalicza stan salda i nie dokonuje rozliczeń operacji wykonywanych na rachunku.
Rzecznik Finansowy bierze pod lupę awarie bankowe
October 20, 2020, 3:17 PM

Rzecznik Finansowy pyta banki i Komisję Nadzoru Finansowego o zakres i częstotliwość przerw w dostępie do bankowości online.

Awaria w Santanderze. Nie działała aplikacja mobilna [Aktualizacja]
October 9, 2020, 12:36 PM

Na stronie banku czytaliśmy, że nie działa bankowość mobilna, chociaż niektórzy klienci zgłaszali także problemy z dostępem do serwisu transakcyjnego.

Awaria w PKO BP. Nie można podpiąć kart do Apple Pay i Garmin Pay
September 25, 2020, 10:41 AM

Klienci PKO Banku Polskiego mają problemy z dodawaniem swoich kart płatniczych do portfeli Apple Pay i Garmin Pay. Awaria występuje od godzin porannych.

Klienci mBanku mieli wgląd w cudze rachunki
August 25, 2020, 2:17 PM

W mBanku doszło wczoraj do nietypowej awarii. Nowi klienci mBanku otrzymali dostęp do nieswoich rachunków bankowych należących do innych klientów banku.

Awaria w bankowości mobilnej mBank
August 5, 2020, 3:36 PM

W godzinach popołudniowych klienci mBanku dostali dziwną wiadomość testową do mBanku. Pojawiły się też problemy z logowaniem do aplikacji mobilnej. Klienci klikali w wiadomość testową i doszło do przeciążenia.