Partner serwisu Visa dla biznesu

Promocja na Walentynki. Szukaj miłości i jedź taniej Boltem

Fintek
Fintek
#Bolt (dawniej Taxify)#Elektromobilność
Opublikowano: 14 lutego 2020, 13:08 Aktualizacja: 14 lutego 2020, 13:55

Z okazji Walentynek, Bolt przygotował nietypową inicjatywę mającą na celu odnalezienie miłości. Dziś, każdy użytkownik platformy, który odwiedzi serwis społecznościowy Schroniska na Paluchu w Warszawie, będzie mógł odnaleźć nie tylko kod zniżkowy na przejazdy, ale także coś więcej.

Promocja na Walentynki. Szukaj miłości i jedź taniej Boltem

Bolt przygotował nietypową akcję z okazji święta zakochanych – w Walentynki, na profilach czworonogów w serwisie Instagram Schroniska na Paluchu, ukryte zostaną specjalne kody zniżkowe na przejazdy, które będą mogły być wykorzystane właśnie 14 lutego. Organizatorzy wierzą, że oprócz kodów, poszukujący znajdą na portalu również miłość.

Bolt udostępnia specjalną promocję na Walentynki

– Zapytaliśmy naszych użytkowników o cechy idealnego partnera. Najczęściej wskazywali na  kogoś lojalnego, czułego, cierpliwego, wiernego, oddanego i kochanego. Zgodziliśmy się w pełni, że idealnym partnerem jest pies albo kot i zdecydowaliśmy się pomóc w odnalezieniu „drugiej połówki – mówi Maksymilian Granat-Malicki, odpowiedzialny za komunikację marki.

Dodatkowo, także 14 lutego, w Krakowie i Trójmieście rusza usługa Bolt Pets, pozwalająca na przejazd z małym zwierzakiem przetrzymywanym na kolanach, na podłodze lub w specjalnie do tego przeznaczonym transporterze. Takie rozwiązanie działa od lipca zeszłego roku w Warszawie.

Aplikacja Bolt obecna jest w Polsce od 2016 roku, wcześniej funkcjonowała jako Taxify. Jej głównymi konkurentami w obszarze elektromobilności na naszym rynku są Uber i korporacja taxi Free Now. W ciągu ponad 5 lat działalności Bolta, w różnych krajach pojawiło się wiele nowych opcji podróżowania – możliwość wypożyczenia motoroweru, elektrycznej hulajnogi, a nawet zamówienie przejazdu rikszą w krajach w Afryce, gdzie taka forma transportu jest popularna. W Polsce na szczególną uwagę zasługuje dostępna w Warszawie, wyjątkowa kategoria Bez barier, w której przejazd zamówić mogą osoby z niepełnosprawnością, podróżujące z psem-przewodnikiem, czy seniorzy.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

promocja-walentynki-szukaj-milosci-jedz-taniej-boltem