23 października 2018, 10:00:I Love Crypto 2018 - Złote Tarasy, Złota 59,00-120 Warszawa,Polska

Przez SkyCash doładujesz konto PS+ i Xbox Live

Przez SkyCash doładujesz konto PS+ i Xbox Live

Od 14 września klienci SkyCash mogą za pomocą aplikacji mobilnej kupić doładowania do gier. Aplikacja daje możliwość nabycia w systemie prepaid kodów do Xbox Live i PS+. W łatwy i szybki sposób mogą doładować swoje konto oraz rozdysponować zgromadzone już środki.

Doładowania do gier to jedna z najbardziej pożądanych usług na polskim rynku. SkyCash odpowiada na te potrzeby przenosząc te oczekiwania do świata aplikacji mobilnej.

Czytaj także: Francuzi robią Polakom dobrze. Ta sieć likwiduje kolejki

Kody do gier w aplikacji SkyCash

Wykonanie operacji zasilenia zajmuje kilkanaście sekund i jest bardzo proste – nie wymaga przechodzenia na stronę internetową banku. Wszystkie opcje doładowań działają na zasadzie doładowań prepaid. Za doładowanie przy użyciu aplikacji nie jest pobierana żadna dodatkowa prowizja.

Czytaj także: Sony pokazało jak to się robi. PS4 z ciekawymi tytułami na wyłączność

– Doładowania to jedna z naszych kluczowych usług, doskonale uzupełniająca codzienne płatności za bilety komunikacji miejskiej, kolejowe czy parkowanie – mówi Piotr Bochenek, członek zarządu SkyCash.

– Szybki dostęp do zasileń jest tym, czego oczekuje wielu użytkowników płatności mobilnych. Od dawna chcieliśmy dalej rozwijać się w tym segmencie, dlatego, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych użytkowników, wprowadziliśmy doładowania do gier – dodaje Bochenek.

Użytkownicy aplikacji SkyCash nie muszą aktualizować aplikacji, aby mieć możliwość zakupu doładowania. By uzyskać doładowanie do gier należy kupić kod, zarejestrować się na własne konto w kliencie Steam, wpisać uzyskany kod doładowania.