Rozpoczyna się wyjątkowo intensywny okres w e-commerce. Klienci w ramach Black Week mogą skorzystać z rabatów, które zachęcają do zrobienia zakupów przedświątecznych już teraz. Ponadto Allegro przygotowało specjalną ofertę – roczny pakiet Allegro Smart! można nabyć w promocyjnej cenie 39 zł za cały rok.

Co więcej klienci Allegro Pay, którzy uruchomią lub przedłużą roczny pakiet Smart! w ramach promocji, otrzymają 3 dodatkowe miesiące gratis, czyli w sumie ich abonament obejmie 15 miesięcy. Zarówno pakiet Allegro Smart! w obniżonej cenie, jak i oferta z gratisem dla klientów Allegro Pay będą dostępne do 23 grudnia 2021 r.

Wystartował Black Week na Allegro

Z ofert z obniżkami cen nawet do 70% można skorzystać do Cyber Monday, 29 listopada. Nowe okazje będą pojawiać się każdego dnia na stronie internetowej Allegro oraz w aplikacji mobilnej. Warto obserwować kanały Allegro w social mediach, stronę główną platformy oraz wszelkie powiadomienia – właśnie tam będzie można znaleźć wszystkie informacje o festiwalowych ofertach.

– Podczas zeszłorocznej edycji Black Weeka klienci każdego dnia kupowali prawie 3,5 miliona produktów. Sprzedawcy, którzy dołączyli do akcji, odnotowywali wyższą sprzedaż – o ok. 250-300% więcej sprzedanych przedmiotów niż przeciętnego dnia. Z kolei kupujący z pakietem Allegro Smart! zaoszczędzili ponad 45 milionów złotych na samych kosztach dostaw – powiedziała Aleksandra Sroka-Krzyżak, Strategy Director w Allegro.

Klienci w ramach Black Week na Allegro, mogą dokonywać zakupów z dostawą tego samego dnia w miastach obsługiwanych przez X-press Couriers. W wybranych lokalizacjach, m.in. w Warszawie, dostępna jest już także dostawa do automatów paczkowych – One Box by Allegro. Na początek Allegro postawiło ponad 600 własnych urządzeń, a do końca 2022 roku ich sieć ma liczyć co najmniej 3 tys.

W trakcie festiwalu pozostaje dostępna oferta Allegro Pay, w ramach której posiadacze pakietu Smart! mogą skorzystać z promocji raty 3 x 0%. Przypominamy, że Allegro wdrożyło niedawno możliwość autoryzacji płatności Allegro Pay na iPhone’ach za pomocą Touch ID i Face ID. Wprowadzono również automatyczne dodanie funkcji odroczonych płatności przy wszystkich ofertach na Allegro Biznes.