Sukces polskiej firmy podczas wydarzenia w Los Angeles został zauważony przez inwestorów. W trakcie porannej sesji na GPW akcje CD Projekt podrożały o około 5%, a ceną za akcję przekroczyła 230 zł.

Więcej informacji na temat samych targów E3 można znaleźć w podlinkowanym tekście.

Cyberpunk 2077 – ile kosztuje w przedsprzedaży?

Twórcy pokazali także trailer Cyberpunka, w którym wystąpił między innymi znany aktor Keanu Reeves. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji go obejrzeć, to polecamy, bo naprawdę warto.

CD Projekt liczy, że Cyberpunk 2077 powtórzy sukces Wiedźmina, który okazał się jednym z najlepszych polskich towarów eksportowych. Pozytywny odbiór produkcji na targach E3 rokuje całkiem nieźle, ale przed autorami wciąż dużo pracy.

No dobrze, a jak prezentują się ceny w przedsprzedaży? Wersja standardowa to wydatek rzędu 269,99 zł na konsole PS4 i Xbox One oraz 199,99 PLN na komputer. W skład wersji standardowej wchodzi między innymi pudełko do gry wraz z płytą, kody do pobrania produkcji i książka będąca kompendium wiedzy na temat świata gry. Do tego w zestawie znalazła się mapa miasta i specjalne naklejki. Trzeba przyznać, że to dość bogaty pakiet, jak na wersję standardową, ale w sumie to nie powinno zaskakiwać. Podobne podejście CD Projekt prezentował także w przypadku gier o przygodach Geralta z Rivii.

Prawdziwą gratką dla fanów może być jednak wersja kolekcjonerska. Poza wyposażeniem z opcji standardowej gracze otrzymają steelbooka i 25 centymetrową figurkę głównego bohatera. Co więcej użytkownicy dostaną metalowe przypinki, brelok z pojazdem z gry, czy haftowane naszywki. Koszt zestawu kolekcjonerskiego to… 749,99 PLN.