Partner serwisu Visa dla biznesu

Santander pokaże nową wersję strony internetowej

Rafał Tomaszewski
Rafał Tomaszewski
#Santander
Opublikowano: 28 maja 2019, 15:38 Aktualizacja: 29 maja 2019, 12:44

Już 1 czerwca klienci Santander Bank Polska zobaczą nową wersję strony internetowej. Zmieniony serwis ma się wyróżniać minimalistyczną szatą graficzną oraz przejrzystą strukturą. Adres www oraz sposób logowania do bankowości internetowej nie zmienią się.

Warto pamiętać, że chodzi o zmianę informacyjnej strony banku, a nie o bankowość internetową. W związku z wdrożeniem nowego serwisu 31 maja bank wyłączy nocą dotychczasową stronę, pozostawiając informację o planowanych zmianach i kafel logowania do usług bankowości internetowej.

Nowa odsłona strony Santandera już w czerwcu

Już ponad 30% użytkowników odwiedzających strony Santandera robi to na urządzeniach mobilnych. Dlatego nowa strona jest w pełni responsywna i automatycznie dopasowuje się do wielkości i rozdzielczości ekranu. Pasek nawigacyjny w wersji mobile oferuje takie same menu jak w przypadku strony desktopowej.

Poza zmianami wizualnymi, w tym charakterystycznymi ilustracjami dla każdej z zakładek, serwis santander.pl będzie zawierał nowe funkcje, takie jak filtry pozwalające na łatwe porównywanie i dopasowanie produktów do indywidualnych potrzeb oraz interaktywne narzędzia, m.in. konfigurator dodatkowych usług do Konta Jakie Chcę czy kalkulator oferty kredytowej dostępnej w bankowości internetowej i mobilnej.

Klienci znajdą tam również sekcję „bank porad”, obejmującą materiały edukacyjne i poradnikowe. Intuicyjna struktura sprawia, że poruszanie się po stronie będzie łatwe dla każdego użytkownika, bez względu na stopień zaawansowania i wiedzy o cyfrowym świecie, a także niezależnie od urządzenia, z którego korzysta – komputera, smartfona czy tabletu. Ponadto strona banku została dostosowana do potrzeb osób niedowidzących i niewidomych.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

santander-bank-polska-strona-internetowa