Partner serwisu Visa dla biznesu

Tańsze przejazdy autostradą A1 z Autopay i Revolut

Fintek
Fintek
#Fintech#Revolut
Opublikowano: 14 lutego 2020, 13:54 Aktualizacja: 14 lutego 2020, 13:54

Revolut łączy siły z Autopay, systemem do szybkich i automatycznych płatności online na autostradach. W ramach wspólnej akcji nowi użytkownicy Autopay, którzy jako źródło płatności ustawioną mają kartę Revolut, mogą zyskać łącznie do 30 zł zwrotu za dwa przejazdy na autostradzie A1 na odcinku między Toruniem a Gdańskiem. Promocja trwa do 8 marca lub do wyczerpania limitu nagród.

Tańsze przejazdy za autostradę z Autopay i Revolut

Do promocji może przystąpić każdy nowy użytkownik Autopay, który po założeniu konta w aplikacji doda kartę Revolut jako źródło płatności automatycznych i zaakceptuje regulamin promocji w aplikacji mobilnej.

Fintechy Autopay i Revolut łączą siły

W ramach promocji Autopay zwróci użytkownikowi równowartość 20% transakcji na kartę Revolut, maksymalnie za dwa przejazdy. Wartość pojedynczego zwrotu nie może być większa niż 15 zł i nie mniejsza niż 1 zł. Środki zostaną zwrócone użytkownikowi na rachunek przypisany do karty Revolut.

Przykład: koszt podróży autem osobowym odcinkiem Rusocin – Nowa Wieś, czyli od Gdańska do Torunia, w obu kierunkach wynosi 59,8 zł. Korzystając z promocji będzie można zaoszczędzić niemal 12 zł na tej trasie.

– Klienci Revolut mogą analizować i zarządzać swoimi wydatkami na transport bezpośrednio w aplikacji. Ich istotnym elementem są opłaty za autostrady. W sezonie urlopowym obserwujemy podwyższone wolumeny transakcji klientów Revolut na autostradach w Polsce, Czechach, Słowacji, Węgrzech i Chorwacji. W lipcu i sierpniu nasi klienci zostawili tam na bramkach ponad 2 miliony złotych – mówi Karol Sadaj, country manager Revolut w Polsce.

System Autopay został stworzony przez polski fintech Blue Media i po raz pierwszy pojawił się na autostradzie A4 na odcinku Kraków-Katowice w połowie lipca 2019. Na koniec stycznia bieżącego roku Autopay pochwaliło się wynikami, a z systemu korzystało już ponad 200 tys. kierowców.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

tansze-przejazdy-autostrade-autopay-revolut