Do promocji może przystąpić każdy nowy użytkownik Autopay, który po założeniu konta w aplikacji doda kartę Revolut jako źródło płatności automatycznych i zaakceptuje regulamin promocji w aplikacji mobilnej.

Fintechy Autopay i Revolut łączą siły

W ramach promocji Autopay zwróci użytkownikowi równowartość 20% transakcji na kartę Revolut, maksymalnie za dwa przejazdy. Wartość pojedynczego zwrotu nie może być większa niż 15 zł i nie mniejsza niż 1 zł. Środki zostaną zwrócone użytkownikowi na rachunek przypisany do karty Revolut.

Przykład: koszt podróży autem osobowym odcinkiem Rusocin – Nowa Wieś, czyli od Gdańska do Torunia, w obu kierunkach wynosi 59,8 zł. Korzystając z promocji będzie można zaoszczędzić niemal 12 zł na tej trasie.

– Klienci Revolut mogą analizować i zarządzać swoimi wydatkami na transport bezpośrednio w aplikacji. Ich istotnym elementem są opłaty za autostrady. W sezonie urlopowym obserwujemy podwyższone wolumeny transakcji klientów Revolut na autostradach w Polsce, Czechach, Słowacji, Węgrzech i Chorwacji. W lipcu i sierpniu nasi klienci zostawili tam na bramkach ponad 2 miliony złotych – mówi Karol Sadaj, country manager Revolut w Polsce.

System Autopay został stworzony przez polski fintech Blue Media i po raz pierwszy pojawił się na autostradzie A4 na odcinku Kraków-Katowice w połowie lipca 2019. Na koniec stycznia bieżącego roku Autopay pochwaliło się wynikami, a z systemu korzystało już ponad 200 tys. kierowców.