Wystarczy wejść na nową stronę TrafiSzop i wybrać potrzebne produkty. Następnie decydujemy się na termin dostawy i wybieramy metodę płatności – należność można uregulować za pomocą przelewu, karty płatniczej lub BLIKA. Kurier zadzwoni 15 minut przed planowaną dostawą, a wszystkie szczegóły klient otrzyma mailem.

Traficar uruchamia dostawy zakupów do domu

Za dostawę trzeba zapłacić 19,99 zł. Do tego musimy doliczyć jeszcze koszty reklamówek w zależności od wagi zamówienia – maksymalna waga nie może przekraczać 25 kg. Usługa jest na razie dostępna w centralnych dzielnicach Warszawy, ale już niebawem ma pojawić się także w kolejnych miastach.

Zakupy realizuje flota obsługowa i dostawcza Traficara. Zamówione produkty mają być dostarczane w ciągu doby, a nawet w 4 godziny. Aktualnie TrafiSzop współpracuje z siecią Mokpol, która posiada 19 sklepów w Warszawie. Na liście produktów, które klienci mogą wybrać znajduje się 150 pozycji i będzie ona sukcesywnie powiększana – czytamy w komunikacie.

Pandemia koronawirusa znacząco przyśpieszyła rozwój e-commerce w Polsce. Coraz więcej sieci oferuje szybkie dostawy zakupów do domu. Sprzedaż online uruchomiła między innymi Żabka, w dwóch wariantach – z odbiorem osobistym (na razie tylko w Warszawie) i z dostawą do domu (obecnie w dwóch dzielnicach Poznania). Z kolei Carrefour nawiązał współpracę z platformą Glovo, dzięki której zakupy mają być dostarczane w mniej niż godzinę.