Partner serwisu Visa dla biznesu

Walutomat wprowadza nowe metody wpłat

Rafał Tomaszewski
Rafał Tomaszewski
#Kantory internetowe#Płatności
Opublikowano: 26 kwietnia 2019, 12:38 Aktualizacja: 9 maja 2019, 14:47

Klienci Walutomatu mogą już korzystać z nowych metod wpłacania pieniędzy – kart płatniczych i kodów QR. Karty to rozwiązanie szczególnie przydatne dla klientów z zagranicy, z kolei kody QR pozwalają na szybkie skanowanie danych wpłaty do serwisu.

Wymiana walut online - najlepsze rozwiązania na świecie

Do tej pory w Walutomacie można było wpłacać pieniądze na wymianę poprzez przelew tradycyjny, a złotówki także poprzez pay by link. Teraz kantor internetowy poszerza te możliwości o QR kody, które pozwolą ominąć żmudne wpisywanie ręcznie danych do przelewu tradycyjnego, oraz o płatności kartą.

Wpłaty kartą i kody QR dostępne w Walutomacie

Opcja płatności kartą powinna być szczególnie popularna wśród klientów Walutomatu wymieniających walutę zgromadzoną na zagranicznych rachunkach – ich wpłata do serwisu kartą będzie najszybszą opcją, a w wielu przypadkach również tańszą niż tradycyjny przelew SWIFT. Przez płatności kartą będzie można wpłacać w serwisie: PLN, EUR, GBP i USD.

Walutomat.pl realizuję tę usługę poprzez operatora płatności Przelewy24 – firmy działają w ramach jednej grupy od 2017 roku. Warto zaznaczyć, że płatności przy użyciu kart będą obciążone niewielką opłatą, która ma być widoczna jeszcze przed wpłatą pieniędzy. Walutomat.pl obsługuje popularne karty MasterCard, Visa, VPay, Maestro, JCB. Usługa działa dla zweryfikowanych klientów, czyli takich, którzy wykonali przynajmniej jedną wpłatę przelewem lub przez szybkie płatności.

Z Walutomatu korzysta już 300 tys. klientów. Serwis umożliwia nie tylko wymianę walut, ale także przelewy zagraniczne do ponad 40 krajów świata, czy wypłatę gotówki w euro.  Tylko w okresie ostatnich 10 dni za pośrednictwem platformy wymieniono 228 milionów złotych. Więcej o wynikach Walutomatu pisaliśmy tutaj.

/Rafał Tomaszewski


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

walutomat-kantor-internetowy-wplata