Partner serwisu Visa dla biznesu

  CEE SME Banking Club Conference

  Opublikowano: 16 września 2019, 13:39 Aktualizacja: 16 września 2019, 13:40

  21 i 22 października 2019 w Warszawie odbędzie się V międzynarodowa konferencja z udziałem bankowców z sektora MŚP, organizowana przez SME Banking Club. Networking, sieć kontaktów, wymiana doświadczeń, panele dyskusyjne i workshopy to nie jedyne wartości tego wydarzenia.

   

  Pierwszy dzień konferencji to pionierskie wykłady dotyczące, m.in. funkcjonowania banków w rzeczywistości PSD2, a także sesja pitchingowa fintechów oferujących rozwiązania dla segmentu SME. Zakończenie dnia to impreza wieczorna organizowana w prestiżowej restauracji „The Stixx Bar and Grill”.

  Podczas drugiego dnia zaplanowane tematy paneli to, m.in: agile i zwinne zarządzanie organizacji w cyfrowej rzeczywistości, digitalizacja sprzedaży usług i nowoczesne podejście do finansowania segmentu MŚP, oraz nowość na rynku w sektorze leasingów samochodowych, czyli abonament na samochód. Każdy panel tematyczny zaplanowany jest w przemyślany sposób, by uczestnicy mieli czas na dyskusje i szukanie odpowiedzi na nurtujące pytania.

  Wyjątkowym punktem programu drugiego dnia konferencji są warsztaty prowadzone w małych, grupach, które gwarantują aktywny udział w rozmowach, a także konkretne i praktyczne umiejętności, które uczestnicy będą mogli wykorzystać w swojej pracy, np.: metody Agile oraz Design Thinking, a także rozwój ekosystemu dla klientów MŚP.

  W tym roku uczestników i gości konferencji inspirować będą nie tylko interesujące tematy, ale również nowoczesne wnętrza budynku „Warsaw Spire, a także imponujący widok na panoramę Warszawy.

  Prelegenci

  Wśród prelegentów w tym roku głos zabiorą, m.in: John Mark Williams – CEO Agile Business Consortium (UK), Daniel Huszár – szef sprzedaży efcom (Niemcy), Christian Ruehmer – współzałożyciel Q-Lana (USA), Charles – Alexandre Gampa partner w ITDS (Polska). Polskę natomiast reprezentować będą, m.in: Krzysztof Grzeszczuk – dyrektor Open Banking w Alior Bank i Michał Tusznio – dyrektor banku zarządzający obszarem finansowania ING Bank Śląski (Polska).

  Organizator

  Organizatorem konferencji jest SME Banking Club – międzynarodowy związek bankowców MŚP, którego celem jest szerzenie informacji dotyczących globalnych, regionalnych i lokalnych rozwiązań banków dla sektora MŚP.

  SME Banking Club przez 8 lat działania stał się wiodącą platformą networkingową pomiędzy bankami i innymi instytucjami finansowymi, przyczyniającymi się do rozwoju małych i średnich przedsiębiorców w czterech regionach: CEE, CIS, Kaukaz i MENA.


  Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

  Pokaż komentarze (0)

  cee-sme-banking-club-conference