W tym roku wydarzenie odbędzie się również tylko w formie stacjonarnej 14-16 września. Ta formuła jest ogromną zaletą Bety (jak popularnie jest nazywana konferencja) – daje możliwość swobodnej rozmowy, nawiązania kontaktów, podtrzymania tych istniejących, wysłuchania topowych prelegentów z najbardziej ciekawymi tematami z ostatniego roku. A wszystko to na przepięknym Podkarpaciu, gdzie wręcz generowany jest nowy biznes.

Kto wystąpi podczas wydarzenia?

Jak co roku, program wydarzenia został tak skonstruowany, aby każdy mógł znaleźć w nim coś dla siebie. Wydarzenie jest trzydniowe, a dodatkowo odbywa się równolegle w kilku lokalizacjach. Wśród tytułów prezentacji znajdziemy zagadnienia dotyczące sztucznej inteligencji, automatyzacji, Venture Capital, SEO, wideo, reklam, audytów i badań marketingowych, influencer marketingu czy e-commerce, jak i kryzysu klimatycznego, prywatności, bezpieczeństwa w sieci, komunikacji, empatii oraz zrównoważonego rozwoju.

Pierwszym prelegentem 14. edycji, którego zobaczymy się na scenie Bety już po raz kolejny, będzie Michał Rokosz (Inovo). Przez wszystkie dni konferencji na scenie pojawi się ponad 80 prelegentek i prelegentów, m.in. Kamil Kozieł, Andrzej Ogonowski, Anna Ledwoń-Blacha, Grzegorz Miłkowski, Michał Korba, Paweł Sala, Marcin Deręgowski, Karol Dziedzic, Dagmara Pakulska, Katarzyna Malinowska, Anna Karcz-Czajkowska, Kacper Gugala, Krzysztof Marzec, dr Krzysztof Wojewodzic, Adrian Gamoń, Mikołaj Winkiel, Łukasz Sokołowski, Jan Sikora, Kinga Edwards, Artur Pajkert czy Filip Werstler. A to zaledwie część osób, które podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem podczas nadchodzącej konferencji!

Więcej informacji na temat konferencji oraz możliwość kupienia biletów na stronie https://www.internetbeta.pl/