Partner serwisu Visa dla biznesu

  Konferencja I Love Crypto & Blockchain – przeniesione

  Opublikowano: 2 marca 2020, 13:20 Aktualizacja: 12 marca 2020, 21:49

  Technologia blockchain i kryptowaluty to rewolucja, która dotknie świat finansów, marketingu i biznesu. Różne firmy – zarówno polskie, jak i światowe korporacje – już teraz wykorzystują technologię blockchain.

  Konferencja I Love Crypto & Blockchain

  UWAGA: TERMIN KONFERENCJI ULEGNIE ZMIANIE.

  Podczas konferencji I ♥️ Crypto & Blockchain można znaleźć inspiracje i rozwiązania dla każdej branży. Warto przypomnieć sobie jaką przewagę zyskali wszyscy, którzy wcześnie dostrzegli potencjał kryjący się w nowym wynalazku, jakim był internet. Wydarzenie odbędzie się w Warszawie już 18 marca 2020 roku. Fintek.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

  Dlaczego warto wziąć udział w wydarzeniu?

  • 14 prelegentów obcujących z tymi technologiami na co dzień
  • Godzinny panel dyskusyjny z przedstawicielami dużych korporacji zaangażowanych w rozwój obszaru
  • Ludzie biznesu, którzy wykorzystują technologię blockchain i kryptowaluty w swoich firmach
  • Networking biznesowy z przedsiębiorcami, inwestorami, przedstawicielami dużych biznesów, deweloperami, żywo zainteresowanymi kryptowalutami i technologią blockchain
  • Afterparty, podczas którego zawarte kontakty mogą przerodzić się w świetne pomysły na biznes

  Warto również pamiętać, że konferencja jest zgrywalizowana, co oznacza, że to uczestnicy wraz z pozostałymi widzami głosują po każdej prezentacji i wybierają te najlepsze! Prelegenci zawsze bardziej się starają, kiedy wiedzą, że są oceniani 🙂

  W jednym miejscu spotykają się specjaliści, praktycy i zwolennicy takich projektów jak Bitcoin, Ethereum, MakerDAO, Dash, Cardano czy Hyperledger z takich firm jak EY, Microsoft, IBM, KPMG, Trifinity, Alior Bank, AXA, Ziaja, Beesfund, Swap.ly, Input Output HK, Coinfirm, Billon, Trading Jam, Mr. Gugu & Miss Go, Tecra Coin, Hoard czy Oracle.

  Konferencja I ♥️ Crypto & Blockchain to zastrzyk konkretnej wiedzy oraz możliwość poznania najważniejszych postaci z branży krypto i przedstawicieli największych firm, wykorzystujących technologię blockchain.

  Więcej informacji można znaleźć na ilovecrypto.pl/konferencja


  Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

  Pokaż komentarze (0)

  konferencja-i-love-crypto-blockchain