UWAGA: TERMIN KONFERENCJI ULEGNIE ZMIANIE.

Podczas konferencji I ♥️ Crypto & Blockchain można znaleźć inspiracje i rozwiązania dla każdej branży. Warto przypomnieć sobie jaką przewagę zyskali wszyscy, którzy wcześnie dostrzegli potencjał kryjący się w nowym wynalazku, jakim był internet. Wydarzenie odbędzie się w Warszawie już 18 marca 2020 roku. Fintek.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

Dlaczego warto wziąć udział w wydarzeniu?

  • 14 prelegentów obcujących z tymi technologiami na co dzień
  • Godzinny panel dyskusyjny z przedstawicielami dużych korporacji zaangażowanych w rozwój obszaru
  • Ludzie biznesu, którzy wykorzystują technologię blockchain i kryptowaluty w swoich firmach
  • Networking biznesowy z przedsiębiorcami, inwestorami, przedstawicielami dużych biznesów, deweloperami, żywo zainteresowanymi kryptowalutami i technologią blockchain
  • Afterparty, podczas którego zawarte kontakty mogą przerodzić się w świetne pomysły na biznes

Warto również pamiętać, że konferencja jest zgrywalizowana, co oznacza, że to uczestnicy wraz z pozostałymi widzami głosują po każdej prezentacji i wybierają te najlepsze! Prelegenci zawsze bardziej się starają, kiedy wiedzą, że są oceniani ?

W jednym miejscu spotykają się specjaliści, praktycy i zwolennicy takich projektów jak Bitcoin, Ethereum, MakerDAO, Dash, Cardano czy Hyperledger z takich firm jak EY, Microsoft, IBM, KPMG, Trifinity, Alior Bank, AXA, Ziaja, Beesfund, Swap.ly, Input Output HK, Coinfirm, Billon, Trading Jam, Mr. Gugu & Miss Go, Tecra Coin, Hoard czy Oracle.

Konferencja I ♥️ Crypto & Blockchain to zastrzyk konkretnej wiedzy oraz możliwość poznania najważniejszych postaci z branży krypto i przedstawicieli największych firm, wykorzystujących technologię blockchain.

Więcej informacji można znaleźć na ilovecrypto.pl/konferencja