Wydarzenie to skupia całe środowisko kadry zarządzającej instytucjami pożyczkowymi. Tego typu spotkania są obecnie niesamowicie ważne, gdyż 2022 rok to czas wielu zmian, kluczowych dla sektora pożyczkowego w Polsce. 

Kolejna edycja KSP już niebawem

Kongres KSP jest miejscem otwartej dyskusji o stanie i perspektywach rozwoju sektora. Panele dyskusyjne obejmują zarówno zagadnienia praktyk biznesowych, regulacji prawnych oraz o innowacji i procesów biznesowych.

Wydarzenie organizowane jest od 2012 roku przez Związek Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce. Kongres Sektora Pożyczkowego (KSP) to cykliczny event adresowany do pozabankowego sektora pożyczkowego. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 18-19 maja w warszawskim Radisson Collection Hotel.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęła Fundacja Rozwoju Rynku Finansowego. Partnerami głównymi eventu zostali aasa oraz CRIF. W tym roku w wydarzeniu ma wziąć wielu znanych gości w tym m.in.: Jolanta Pytel, Senior Business Development Manager w CRIF Sp. z o.o.; dr Sławomir Dudek, Główny Ekonomista i Wiceprezes Zarządu Forum Obywatelskiego Rozwoju i Adiunkt Szkoły Głównej Handlowej oraz Maciej Suwik, Co-Founder LOANDO Group.

18 maja, o godzinie 16.30, całość otworzy prezes zarządu ZPF Marcin Czugan. Następnie odbędzie się szereg paneli dyskusyjnych dzielonych licznymi przerwami w tym także koktajlem branżowym jeszcze pierwszego dnia.

Pełny program oraz bilety znajdziecie tutaj: https://zpf.pl/conference/kongres-sektora-pozyczkowego/