Partner serwisu Visa dla biznesu

Złe wieści dla klientów Millennium. Apple Pay dopiero w kwietniu?

Rafał Tomaszewski
Rafał Tomaszewski
#Apple Pay#Millennium
Opublikowano: 12 marca 2019, 13:59 Aktualizacja: 28 kwietnia 2019, 15:51

Apple Pay w Banku Millennium pojawi się najprawdopodobniej dopiero w połowie kwietnia. Przypomnijmy, że zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami mobilny portfel Apple miał zadebiutować w banku przed końcem marca.

Jak dużo zyskał Bank Millennium na przejęciu Euro Banku? Są pierwsze wyniki finansowe

Klienci domagają się fintechu, wypytując bank o wdrożenie na portalach społecznościowych. Właśnie w odpowiedzi na pytanie jednego z klientów Millennium poinformował o opóźnieniu wdrożenia – na Twitterze.

Apple Pay w Millennium dopiero w kwietniu?

Bank Millennium zapowiedział wdrożenie Apple Pay w lutym bieżącego roku, podczas konferencji na temat wyników finansowych. Mobilny portfel od Apple miał pojawić się w banku do końca marca 2019. Teraz wiemy, że udostępnienie usługi może się opóźnić. To na pewno zmartwi klientów, a niektórych może nawet skłonić do zmiany banku.

Bank Millennium jest ostatnim dużym bankiem, który do tej pory nie udostępnił klientom Apple Pay. Na usługę czekają także klienci Credit Agricole, ale wdrożenie ma nastąpić jeszcze w tym miesiącu. AP nie jest dostępne także w Citi Handlowym. Z wprowadzeniem Apple Pay ociągał się również ING Bank Śląski, ale ostatecznie udostępnił je klientom w styczniu 2019 roku.

Na razie w Polsce Apple Pay oferuje 10 banków. W kolejności alfabetycznej – Alior Bank (w tym także T-Mobile Usługi Bankowe), Bank Pekao, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, ING Bank Śląski, mBank, Nest Bank, PKO Bank Polski, Raiffeisen Polbank i Santander Bank Polska.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

zla-wiadomosc-dla-klientow-millennium-wdrozenie-apple-pay-sie-opozni