Partner serwisu Visa dla biznesu

Santander, Orange i AXA poszukują startupów. Do zdobycia 200 tys. złotych

Rafał Tomaszewski
Rafał Tomaszewski
#Santander#Start up
Opublikowano: 26 kwietnia 2019, 13:56 Aktualizacja: 20 lutego 2020, 12:28

Trwa rekrutacja w programie AccelUp, prowadzonym przez Akcelerator Accelpoint. Organizatorzy poszukują dojrzałych startupów z obszaru FinTech, InsurTech i TelCo, które będą mogły współpracować z globalnymi korporacjami. Zgłoszenia będą przyjmowane do 30 kwietnia.

Santander, Orange i AXA poszukują startupów. Do zdobycia 200 tys. złotych

Wśród partnerów programu, którzy staną się odbiorcami technologii startupów, znajdują się Santander (ścieżka FinTech), Orange (ścieżka TelCo) i AXA Partners (ścieżka InsurTech).  Rekrutacja jest prowadzona na stronie www.accelpoint.pl.

Startupy w programie akceleracyjnym AccelUp

Uczestnicy programu otrzymują wsparcie finansowe do 200 tys, zł oraz wsparcie „businnes know-how” w postaci 100+ godzin konsultacji z ekspertami rynkowymi. Startupy będą miały również możliwość skorzystania z szerokiego zaplecza inwestycyjnego, w tym możliwość prezentacji przed globalnym funduszem Santander InnoVentures z Madrytu. AccelUp to program typu non-equity. Oznacza to, że po zakończeniu akceleracji całość udziałów pozostaje po stronie startupu.

Organizatorzy zapraszają startupy z produktami gotowymi do wdrożenia. W pierwszym etapie akceleracji firmy otrzymają pomoc w zaadaptowaniu produktów do potrzeb partnerów, z kolei w drugim startup przetestuje produkt na infrastrukturze partnera i przeprowadzi Proof of Concept. Na najbliższe dwa lata Akcelerator Accelpoint zaplanował 4 rundy programu.

Program jest realizowany w ramach współpracy z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości. Akcelerator Accelpoint otrzymał wsparcie w ramach działania 2.5. Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój, “Programy Akceleracyjne”.

/Rafał Tomaszewski


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

accelup-accelpoint-akcelerator-startup-santander