Partner serwisuVisa dla biznesu

Autopay


Autopay to rozwiązanie opracowane przez Blue Media. Aplikacja umożliwia dokonanie automatycznej płatności za przejazd na wybranych odcinkach autostrad w Polsce. Bez otwierania okna, bez szukania karty i gotówki - wystarczy podjechać do odpowiednio oznaczonej bramki. Urządzenie rozpozna rejestrację pojazdu, płatność zostanie pobrana automatycznie z rachunku, a następnie mechanizm uniesie szlaban.
Autopay już jest dostępne w aplikacji Alior Banku
December 7, 2020, 1:13 PM

Alior Bank wprowadził Autopay. Klienci mogą już płacić za przejazdy bezpośrednio ze swojego rachunku bankowego po dokonaniu konfiguracji w Alior Mobile.

Blue Media powołuje nową spółkę Autopay Mobility
November 2, 2020, 6:35 PM

Z Autopay korzysta już ponad 400 tys. kierowców, którzy opłacili automatycznie prawie 4 mln przejazdów - popularność Autopay przerosła oczekiwania twórców.

Autopay w ING Banku Śląskim
August 5, 2020, 1:13 PM

ING Bank Śląski to kolejny bank, który udostępnił usługę Autopay w ramach bankowości elektronicznej i mobilnej. Automatyczne opłaty za autosrtady dostępne są już w 4 bankach.

Autopay w aplikacji Yanosik
August 5, 2020, 1:06 PM

Użytkownicy aplikacji Yanosik mogą już korzystać z nowej usługi - Yanosik Pay, która umożliwia wnoszenie opłat na autostradach. Rozwiązanie dostarcza Autopay do Blue Media.

Już jest Autopay w PeoPay. Automatyczne opłaty za autostrady dla klientów Pekao
August 5, 2020, 11:46 AM

Zgodnie z zapowiedzią Bank Pekao udostępnił usługę Autopay w bankowości elektronicznej Pekao24 oraz aplikacji PeoPay. Od wczoraj klienci mogą płacić za przejazdy autostradami z poziomu aplikacji bankowej.