Biuro prasowe Credit Agricole poinformowało, że od dzisiaj klienci banku mogą płacić przy użyciu elektronicznego portfela od Apple. Jeszcze wczoraj pisaliśmy o udostępnieniu przelewów BLIK na numer telefonu. Tym samym we francuskim banku brakuje jedynie Garmin Pay i Fitbit Pay, abyśmy mogli mówić o dostępności wszystkich portfeli elektronicznych działających w Polsce.

Załóż konto BEZ OPŁAT w CREDIT AGRICOLE

Credit Agricole wprowadza płatności Apple Pay

Credit Agricole informował o planach udostępnienia Apple Pay już na początku lutego i słowa dotrzymał. Tym samym biorąc pod uwagę największe banki w Polsce Apple Pay nie oferuje tylko Citi Handlowy i Bank Millennium. Ten drugi zapowiadał wdrożenie w marcu, ale ostatecznie opóźni się ono do połowy kwietnia. Pełna lista banków z Apple Pay dostępna jest tutaj.

Biuro prasowe Credit Agricole informuje, że już niedługo rozpocznie się pilotaż nowego serwisu transakcyjnego CA24 – nowa wersja zostanie udostępniona testowo wybranym klientom. Francuski bank chce gonić konkurencję i aktywnie wprowadza innowacje. CA niedawno wprowadził między innymi BLIKA, przelewy Express Elixir, Google Pay, czy możliwość biometrycznego logowania do aplikacji CA24 – przy użyciu odcisku palca i FaceID.

Na dzień dzisiejszy bogatszą ofertę płatności mobilnych od Credit Agricole posiada tylko Santander Bank Polska – oferując dodatkowo Garmin Pay i Fitbit Pay. Wyścig o pole position zapowiada się niezwykle interesująco.

OTWÓRZ konto w CREDIT AGRICOLE – KLIKNIJ TU