18 października 2018, 08:30:Inside Trends 2018 - Centrum Praskie Koneser,Plac Konesera 2, 03-736 Warszawa, Polska

Bank BGŻ BNP Paribas poszuka startupów na infoShare

Bank BGŻ szuka nowych startupów podczas infoShare

Bank BGŻ BNP Paribas sukcesywnie poszukuje startupów, które mogą dostarczyć najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych i tym samym wzbogacić ofertę dla klientów. Eksperci Banku ponownie spotkają się z obiecującymi startupami w ramach tzw. Office Hours, które tym razem odbędą się 22-23 maja w Gdańsku, podczas jednej z najlepszych konferencji technologicznych w kraju – infoShare.

W trakcie Office Hours eksperci z Banku BGŻ BNP Paribas uważnie przyjrzą się m.in. technologiom wspierającym nowoczesną wielokanałową komunikację z klientem, projektowanie i optymalizację kampanii wielokanałowych, a także rozwiązaniom wykorzystującym sztuczną inteligencję (AI) i machine learning dla kampanii CRM. Bank interesują także technologie oparte na analizie big data i modelach predykcyjnych.

Jakie startupy są poszukiwane?

– Poszukujemy zespołów, które mogą pochwalić się już pierwszymi wdrożeniami. Wybrane firmy zostaną zaproszone do współpracy w ramach pilotażu, podczas którego zaproponowane rozwiązania zostaną przetestowane w specjalnie przygotowanym do tego środowisku, a najlepsze z nich mają szansę na wdrożenie – podkreśla Piotr Widacki, dyrektor Zarządzający w Banku BGŻ BNP Paribas.

O scouting firm, wraz z organizatorami konferencji, zadba m.in. Zespół Cyfrowej Transformacji. Każda z wybranych firm będzie miał 45 minut na zaprezentowanie swojej technologii w specjalnie przygotowanej do tego strefie podczas konferencji infoShare (Plat 8). W rozmowach ze startupami wezmą udział managerowie z departamentu Customer Development w Banku BGŻ BNP Paribas.

Office Hours są częścią procesu zakupowego, w ramach którego eksperci Banku wybierają najlepsze startupy z rynku, dysponujące interesującymi nas rozwiązaniami technologicznymi. Podczas dwóch dni konferencji eksperci spotkają się z min. 20 firmami w specjalnie do tego przygotowanej przestrzeni Banku. Do tej pory odbyło się 7 wydarzeń z cyklu Office Hours, podczas których eksperci przyglądali się blisko stu rozwiązaniom z następujących obszarów: PSD2, antyfraudy, e-commerce dla branży moto, technologie dla sektora agro, rozwiązana z zakresu HR.