Partner serwisu Visa dla biznesu

Bank BGŻ BNP Paribas poszuka startupów na infoShare

Asia Stankiewicz
Asia Stankiewicz
#BNP Paribas#Start up
Opublikowano: 16 maja 2018, 11:27 Aktualizacja: 24 lutego 2020, 12:39

Bank BGŻ BNP Paribas sukcesywnie poszukuje startupów, które mogą dostarczyć najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych i tym samym wzbogacić ofertę dla klientów. Eksperci Banku ponownie spotkają się z obiecującymi startupami w ramach tzw. Office Hours, które tym razem odbędą się 22-23 maja w Gdańsku, podczas jednej z najlepszych konferencji technologicznych w kraju – infoShare.

Bank BGŻ szuka nowych startupów podczas infoShare

W trakcie Office Hours eksperci z Banku BGŻ BNP Paribas uważnie przyjrzą się m.in. technologiom wspierającym nowoczesną wielokanałową komunikację z klientem, projektowanie i optymalizację kampanii wielokanałowych, a także rozwiązaniom wykorzystującym sztuczną inteligencję (AI) i machine learning dla kampanii CRM. Bank interesują także technologie oparte na analizie big data i modelach predykcyjnych.

Jakie startupy są poszukiwane?

– Poszukujemy zespołów, które mogą pochwalić się już pierwszymi wdrożeniami. Wybrane firmy zostaną zaproszone do współpracy w ramach pilotażu, podczas którego zaproponowane rozwiązania zostaną przetestowane w specjalnie przygotowanym do tego środowisku, a najlepsze z nich mają szansę na wdrożenie – podkreśla Piotr Widacki, dyrektor Zarządzający w Banku BGŻ BNP Paribas.

O scouting firm, wraz z organizatorami konferencji, zadba m.in. Zespół Cyfrowej Transformacji. Każda z wybranych firm będzie miał 45 minut na zaprezentowanie swojej technologii w specjalnie przygotowanej do tego strefie podczas konferencji infoShare (Plat 8). W rozmowach ze startupami wezmą udział managerowie z departamentu Customer Development w Banku BGŻ BNP Paribas.

Office Hours są częścią procesu zakupowego, w ramach którego eksperci Banku wybierają najlepsze startupy z rynku, dysponujące interesującymi nas rozwiązaniami technologicznymi. Podczas dwóch dni konferencji eksperci spotkają się z min. 20 firmami w specjalnie do tego przygotowanej przestrzeni Banku. Do tej pory odbyło się 7 wydarzeń z cyklu Office Hours, podczas których eksperci przyglądali się blisko stu rozwiązaniom z następujących obszarów: PSD2, antyfraudy, e-commerce dla branży moto, technologie dla sektora agro, rozwiązana z zakresu HR.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

bank-bgz-bnp-paribas-poszuka-startupow-na-infoshare