Partner serwisu Visa dla biznesu

Darmowe porady ekspertów. Nowa platforma dla startupów

Rafał Tomaszewski
Rafał Tomaszewski
#Start up
Opublikowano: 20 lipca 2018, 09:52 Aktualizacja: 19 lutego 2019, 21:40

Bank BGŻ BNP Paribas, w ramach rozwoju ekosystemu usług dla nowo powstałych firm, we współpracy z fintechem Findoor, uruchomił platformę przechodzenaswoje.pl, dedykowaną dla osób, które chcą rozpocząć lub dopiero co rozpoczęły prowadzenie działalności gospodarczej.

Darmowe porady ekspertów. Nowa platforma dla startupów

Przechodzenaswoje.pl to portal, gdzie przedsiębiorcy mogą uzyskać kompleksowe informacje związane z rozpoczęciem prowadzenia firmy od wiarygodnych i doświadczonych ekspertów w jednym miejscu. Nie trzeba być klientem banku, aby skorzystać z platformy.

Bank BGŻ BNP Paribas uruchomił platformę Przechodzę na Swoje dla początkujących firm

Platforma jest odpowiedzią na trendy rynkowe i potrzeby klientów, którzy przenoszą się do świata online. Polacy powszechnie robią zakupy przez internet, rezerwują wakacje, natomiast w sferze rozwoju swojego biznesu do tej pory mogli skorzystać głównie z informacji znajdujących się na forach internetowych. Celem platformy przechodzenaswoje.pl jest przede wszystkim wsparcie osób, które przechodzą na własną działalność gospodarczą oraz umożliwienie im łatwego i szybkiego dostępu do kompleksowych informacji od doświadczonych i zweryfikowanych przez bank ekspertów. Co najważniejsze, uzyskanie porady jest całkowicie bezpłatne.

Dodatkowo, platforma przechodzenaswoje.pl jest prosta i intuicyjna w obsłudze. Osoby, które chcą są zainteresowane prowadzeniem działalności gospodarczej mogą zadać pytanie w kilkunastu kategoriach: prawo, podatki, księgowość, terminale płatnicze, bankowość, dotacje, nieruchomości, płatności, e-commerce, strony internetowe, branding, social media, reklama, marketing, badanie rynku sprzedaż i pozyskiwanie klientów. Każdy z ekspertów zarejestrowanych na stronie posiada swój profil, na którym przedstawione jest jego doświadczenie, wcześniej zweryfikowane przez bank.

W dniu startu platformy (tj. 18 lipca 2018 roku) bank zgromadził blisko 20 ekspertów, którzy reprezentują m.in. takie firmy jak: Publicis Media, BNP Paribas Real Estate Poland oraz Elavon.

BGŻ BNP Paribas/RT


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

darmowe-porady-ekspertow-nowa-platforma-startupow