Przechodzenaswoje.pl to portal, gdzie przedsiębiorcy mogą uzyskać kompleksowe informacje związane z rozpoczęciem prowadzenia firmy od wiarygodnych i doświadczonych ekspertów w jednym miejscu. Nie trzeba być klientem banku, aby skorzystać z platformy.

Bank BGŻ BNP Paribas uruchomił platformę Przechodzę na Swoje dla początkujących firm

Platforma jest odpowiedzią na trendy rynkowe i potrzeby klientów, którzy przenoszą się do świata online. Polacy powszechnie robią zakupy przez internet, rezerwują wakacje, natomiast w sferze rozwoju swojego biznesu do tej pory mogli skorzystać głównie z informacji znajdujących się na forach internetowych. Celem platformy przechodzenaswoje.pl jest przede wszystkim wsparcie osób, które przechodzą na własną działalność gospodarczą oraz umożliwienie im łatwego i szybkiego dostępu do kompleksowych informacji od doświadczonych i zweryfikowanych przez bank ekspertów. Co najważniejsze, uzyskanie porady jest całkowicie bezpłatne.

Dodatkowo, platforma przechodzenaswoje.pl jest prosta i intuicyjna w obsłudze. Osoby, które chcą są zainteresowane prowadzeniem działalności gospodarczej mogą zadać pytanie w kilkunastu kategoriach: prawo, podatki, księgowość, terminale płatnicze, bankowość, dotacje, nieruchomości, płatności, e-commerce, strony internetowe, branding, social media, reklama, marketing, badanie rynku sprzedaż i pozyskiwanie klientów. Każdy z ekspertów zarejestrowanych na stronie posiada swój profil, na którym przedstawione jest jego doświadczenie, wcześniej zweryfikowane przez bank.

W dniu startu platformy (tj. 18 lipca 2018 roku) bank zgromadził blisko 20 ekspertów, którzy reprezentują m.in. takie firmy jak: Publicis Media, BNP Paribas Real Estate Poland oraz Elavon.

BGŻ BNP Paribas/RT