Partner serwisu Visa dla biznesu

Fitbit Pay już w mBanku

Rafał Tomaszewski
Rafał Tomaszewski
#Fintech#mBank#Płatności
Opublikowano: 13 lutego 2020, 14:44 Aktualizacja: 14 lutego 2020, 10:49

Posiadacze rachunków w mBanku mogą już korzystać z płatności mobilnych Fitbit Pay. Usługa jest dostępna zarówno dla kart Visa, jak i Mastercard.

Fitbit Pay już w mBanku

mBank jest już piątym bankiem w Polsce oferującym płatności przy użyciu smartwatchy i opasek Fitbit. Takie rozwiązanie udostępniają również Santander Bank Polska, Bank Pekao (karty Mastercard), Alior Bank (karty Mastercard), Nest Bank i Banki Spółdzielcze SGB. Tutaj znajdziecie przegląd banków działających w Polsce, które oferują Fitbit Pay i Garmin Pay.

mBank udostępnia płatności Fitbit Pay

Tym samym potwierdziły się wcześniejsze doniesienia, które mówiły, że mBank wdroży Garmin Pay i Fitbit Pay na początku 2020 roku. Smartwatchami Garmina klienci mBanku mogą płacić od połowy stycznia.

Fitbit Pay to wygodny sposób płacenia lub wypłacania z bankomatów za pomocą zegarków Fitbit wyposażonych w technologię NFC. Fitbit Pay dostępny jest na zegarkach Versa 2, Versa Special Edition, Ionic i Charge 3 Special Edition. Aktualną listę sprawdzisz na stronie https://www.fitbit.com/eu/fitbit-pay

Jak to działa? Na początek należy pobrać aplikację FitBit i rozpocząć konfigurację zgodnie z instrukcją. Następnie wybieramy opcję Wallet i ustawiamy czterocyfrowy PIN do swojego portfela. Kolejne kroki to wpisanie danych karty i zaakceptowanie oświadczenia. Na koniec wpisujemy w aplikacji kod otrzymany SMS-em i gotowe – możemy już płacić zegarkiem.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

fitbit-pay-juz-w-mbanku