Z aplikacji mPay korzysta już ponad milion użytkowników. Za jej pomocą mogą m.in. zakupić bilety komunikacyjne, uregulować należności za parkowanie czy opłacić przejazdy autostradami na odcinkach A4 (Sośnica-Wrocław), A2 (Konin-Stryków) oraz na trasie A1.

– Dzięki najwyższemu poziomowi usług dostępnych w mPay, od lat cieszymy się stale rosnącym zaufaniem użytkowników. Ponad milion osób korzystających z aplikacji to oczywiście powód do satysfakcji, ale także duże zobowiązanie i motywacja do dalszego rozwoju. Dlatego wyznaczamy sobie kolejne, ambitne cele i wprowadzamy szereg innowacji m.in. w obszarze zarządzania finansami osobistymi – mówi Andrzej Basiak, Prezes Zarządu mPay.

Jeszcze więcej usług fintechowych w aplikacji mPay

Spółka mPay stale poszerza portfolio produktów i usług dostępnych z poziomu jej aplikacji mobilnej. Niedawno firma zawarła umowę z Soonly Finance, stając się pierwszym pośrednikiem, który udostępnił ofertę pożyczek w pełni zautomatyzowanym procesie sprzedaży. W efekcie użytkownik może otrzymać finansowanie, bez konieczności opuszczania aplikacji.

Wśród nowości dostępnych w aplikacji mPay jest także możliwość korzystania z usług inwestycyjnych platform WealthSeed i Finax. Co więcej, mPay zamierza usprawnić proces opłacania rachunków użytkownikom aplikacji. Ma w tym pomóc partnerstwo z firmą BillTech.

Od niedawna spółka wychodzi również naprzeciw potrzebom firm. Usługa mPay dla firm to rozwiązanie, które ma na celu ułatwienie obsługi podróży służbowych. Rozwiązanie oparte o system mFlota pozwala zautomatyzować płatności oraz uprościć comiesięczne rozliczanie.

mPay dokonało wzmocnień kadrowych. Do spółki na stanowisko członka zarządu dołączył Karol Zielinski, doświadczony manager, wcześniej związany m.in. z PayLane oraz firmą Polskie ePłatności. Po przejęciu grupy Polskie ePłatności przez duńską firmę Nets Group, Karol Zielinski skupił się na rozwijaniu biznesu marketplace’owego dla właścicieli zwierząt, by teraz wrócić z powrotem do branży FinTech.

Za nami debiut mPay Premium oraz mPay Club

Ostatnio pisaliśmy o uruchomieniu mPay Club. Przypominamy, to program lojalnościowy, w ramach którego użytkownicy mPay Premium otrzymują punkty w formie mCoinów. Punkty przyznawane są m.in. za różne transakcje zakupu, czy polecanie aplikacji mPay. Zebrane mCoiny można wymieniać na nagrody i zniżki.

Czym w takim razie jest mPay Premium? To aplikacja mPay w wersji premium, która oferuje m.in. niższe opłaty za zasilenie mRachunku, brak opłat za przechowywanie kart w mPay Wallet oraz integrację z Masterpass. Wśród benefitów są również darmowe raporty i noty rozliczeniowe, a także brak reklam w aplikacji.