Partner serwisu Visa dla biznesu

Pandemia wymusza zmiany. 3 czerwca rusza Impact re:action 2020

Rafał Tomaszewski
Rafał Tomaszewski
#Fintech#Koronawirus
Opublikowano: 8 maja 2020, 12:04 Aktualizacja: 8 maja 2020, 12:04

Już 3 czerwca rusza Impact re:action 2020 – konferencja w 100% online. To pierwszy Impact, który odbędzie się wirtualnie. Wydarzenie będzie można obejrzeć bezpłatnie za pomocą specjalnie przygotowanej platformy.

Pandemia wymusza zmiany. 3 czerwca rusza Impact re:action 2020. Źródło: Facebook Impact

Aktualnie w trakcie przygotowywania są raporty, nad którymi pracują 3 specjalnie powołane grupy eksperckie. Podczas Impact re:action 2020 po raz pierwszy zostaną zaprezentowane efekty ich pracy – konkretne plany działań dotyczące przyszłości Cyfryzacji Gospodarki, Strategii dla Zdrowia oraz Cyfryzacji Nauki. Transmisja z konferencji będzie dostępna na platformie Impact re:action i na stronie głównej Wirtualnej Polski.

Impact re:action 2020 – konferencja w 100% online

Nowy format wydarzenia to oczywiście pokłosie pandemii koronawirusa. Impact re:action został podzielone na 3 ścieżki tematyczne: digital economy, next health i borderless science.

W agendzie Impact re:action 2020 znajdą się również wystąpienia keynote oraz dyskusje moderowane. W ramach 2 godzin streamingu na żywo będzie szansa żeby zapoznać się z najnowszymi spostrzeżeniami, planami i projektami liderów biznesu, przedstawicieli administracji publicznej oraz renomowanych naukowców.

W trakcie wydarzenia odbędą się także warsztaty online i spotkania roundtable. Specjalnie dobrane grupy ekspertów spotkają się w celu wypracowania rozwiązań problemów związanych z przyszłością gospodarki, służby zdrowia i edukacji. Spotkania będą miały formę zamkniętych narad „przy okrągłym stole” oraz interaktywnych warsztatów.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

pandemia-wymusza-zmiany-3-czerwca-rusza-impact-reaction-2020