W poprzednich częściach rozmawialiśmy m.in. o strategii inwestycyjnej, działalności aniołów biznesu, wycenie startupów, procesie inwestycyjnym, czy współpracy anioła biznesu i startupu. Poniżej linki do wcześniejszych odcinków:

Odcinek 1: Kim są aniołowie biznesu? My Business Angel Way #1,

Odcinek 2: Osobista strategia inwestycyjna. My Business Angel Way #2,

Odcinek 3: Deal sourcing i wycena startupów. Jak znaleźć przyszłego jednorożca? My Business Angel Way #3,

Odcinek 4: Jak wygląda proces inwestycji w startup? My Business Angel Way #4.

Odcinek 5: Praca ze startupami. Jak pomagać żeby nie przeszkadzać? My Business Angel Way #5

O zakończeniu inwestycji anielskiej słów kilka

Tym razem gościem podcastu był Piotr Romanowski, inwestor i zwycięzca głównej nagrody w konkursie Business Angel of the Year organizowanym przez Cobin Angels. Retransmisje Gali można obejrzeć pod tym linkiem. Dzisiaj publikujemy pierwszą część rozmowy z Piotrem Romanowskim. Część druga pojawi się na Fintek.pl już za tydzień.

Rozmawialiśmy przede wszystkim o końcowym etapie inwestycji. Kiedy warto wyjść ze startupu? Po czym poznać, że to odpowiedni moment na exit? Jak wygląda cały proces zakończenia inwestycji anielskiej? Między innymi na te pytania odpowiedział Piotr Romanowski. W rozmowie udział wziął także Robert Ługowski, partner zarządzający Cobin Angels. Odcinek poprowadziła Magdalena Marciniak, dyrektor zarządzająca Klang Media i Fintek.pl.

Podcast można obejrzeć na YouTube. Wersja audio jest dostępna na SpotifySoundcloud oraz Apple Podcast. Pozostałe materiały znajdziecie także pod tym linkiem i w zakładce Fintek Extra.