Partner serwisuVisa dla biznesu

Robinhood


Robinhood to FinTech inwestycyjny działający w USA.  Firma oferuje założenie taniego rachunku maklerskiego dostępnego z poziomu aplikacji mobilnej (Robinhood App) i inwestowanie w akcje i inne papiery wartościowe firm na całym świecie bez prowizji. Robinhood wyceniany jest na 5 mld dolarów, co oznacza, że należy do grona tzw. jednorożców, czyli startupów technologicznych wycenianych na ponad 1 mld dolarów.
Kłopoty Robinhooda. Fintech może dostać wysoką karę
September 4, 2020, 5:25 PM

Robinhood, czyli aplikacja do handlu akcjami, znalazła się na celowniku amerykańskiego regulatora Securites and Exchange Commission (SEC). Spółce grozi 10 mln USD kary.

Na giełdzie historyczne spadki, a Robinhood zalicza kolejną awarię
March 9, 2020, 9:07 PM

Wkrótce po otwarciu amerykańskiego parkietu, Robinhood potwierdził, że fintech ma problem z handlem akcjami, opcjami i kryptowalutami.

Robinhood będzie oferować rachunek bieżący na 3%
December 14, 2018, 1:15 PM

Już w styczniu zaczną też wysyłać klientom karty debetowe wydane przez Sutton Bank, które mają być akceptowane w 75 tys. punktach.

Robinhood wart już prawie 6 miliardów dolarów
March 16, 2018, 1:58 PM

Wycena platformy inwestycyjnej Robinhood ma osiągnąć poziom 5,6 miliardów dolarów. Wszystko za sprawą zbliżającego się dofinansowania.

Robinhood - handel kryptowalutami za darmo
January 26, 2018, 11:36 AM

Od lutego dzięki niej użytkownicy będą mogli kupić krypto łatwo i beż żadnych dodatkowych opłat.

Robinhood - nowy jednorożec wart już 1,3 mld dolarów
May 5, 2017, 4:18 PM

Na polskiej giełdzie zabawa w nowe regulacje trwa. Tymczasem na świecie powstają Fintechy, które umożliwiają zakup akcji z całego świata bez prowizji.