O sprawie donoszą nam czytelnicy Fintek.pl. Poniżej screen z komunikatu. Co należy zrobić, aby otrzymać pożyczkę? Wystarczy kliknąć w czerwone pole „Sprawdź dostępne propozycje”.

mBank pożyczki "na klik"

Szybkie pożyczki przez aplikację mobilną mBanku

Następnie klient musi wybrać produkt o jaki chce zawnioskować, uzupełnić parametry kredytu i zaakceptować dane. Na koniec należy poczekać na decyzję kredytową i zatwierdzić umowę PIN-em – tym samym, którym logujemy się do aplikacji mobilnej mBanku. Zgodnie z zamieszczonym screenem oferta szybkiej pożyczki jest ważna do 22 sierpnia 2019 roku.

Otwórz konto w MBANK

Szybkie pożyczki „na klik” to już nie tylko domena fintechów. Banki coraz częściej udostępniają podobne usługi w swoich aplikacjach mobilnych – jeśli by tego nie zrobiły, wtedy mogłyby stracić klientów. To kolejny przykład na to, jak duży wpływ na cały rynek finansowy mają firmy z branży FinTech. To nie tylko szybkie pożyczki, ale także karty wielowalutowe, które banki zaczęły oferować na szeroką skalę po ekspansji Revoluta w Polsce.

Przy okazji warto przypomnieć o zmianach, jakie czekają klientów mBanku w najbliższych tygodniach. Po pierwsze już od 19 sierpnia użytkownicy zapłacą więcej za karty, prowadzenie rachunku i wypłaty z bankomatów. Na szczęście większości opłat wciąż będzie można uniknąć. Więcej o podwyżkach w mBanku pisaliśmy w podlinkowanym tekście.

Kolejne zmiany wynikają między innymi z nowych przepisów, czyli dyrektywy PSD2. mBank wprowadzi dwustopniową autoryzację podczas logowania do bankowości elektronicznej, czy w trakcie dokonywania płatności w Internecie. Jak ma to działać w praktyce? Przykładowo podczas logowania mBank poprosi klienta nie tylko o identyfikator i hasło, ale także o wpisanie hasła SMS, lub potwierdzenie za pomocą mobilnej autoryzacji.

Z kolei najpóźniej do 14 września 2020 roku w mBanku pojawią się przelewy natychmiastowe Express Elixir oraz prośba o przelew BLIK w aplikacji mobilnej.

KORZYSTAJ Z UDOGODNIEŃ. ZAŁÓŻ KONTO W MBANK