GovTech


Govtech to usługi publiczne i rozwiązania świadczone na rzecz obywateli przed administrację państwową za pośrednictwem kanałów internetowych. Govtech Polska to przede wszystkim usługi, które dostępne są po zarejestrowaniu swojego Profilu Zaufanego. Do govtechu zaliczymy m.in. możliwość załatwiania spraw urzędowych przez Internet, możliwość sprawdzenia danych pojazdu w publicznym rejestrze, jak również rozwiązania redukujące konieczność weryfikacji danych obywatela za pomocą tradycyjnych form dokumentowych.
22 maja 2023, 14:45
Już za miesiąc mDowód, czyli aplikacja mObywatel 2.0

Na przełomie czerwca i lipca aplikacja mObywatel będzie już dostępna w nowej odsłonie. Minister cyfryzacji Janusz Cieszyński zaprezentował na swoim profilu na Twitterze jak apka będzie wyglądać.

3 marca 2023, 13:17
Cyfrowe dokumenty na równi z tradycyjnymi. Rząd przyjął ustawę

Rada Ministrów przyjęła projekt ustawy, który ma na celu zrównanie dokumentów zawartych w aplikacji mObywatel z dokumentami tradycyjnymi.

10 stycznia 2023, 07:00
Trzy nowe funkcje w rządowej aplikacji mObywatel

Od wczoraj każdy z ponad 9 milionów emerytów i rencistów może korzystać z elektronicznej wersji swojej legitymacji w aplikacji mObywatel. To nie jedyne nowości.

25 listopada 2022, 10:31
Bezpiecznie w paperless? O metodach weryfikacji tożsamości w biznesie [Wideo]

Zapraszamy na rozmowę z Jerzym Judyckim, product ownerem eDO App w PWPW. Rozmawialiśmy m.in. o metodach weryfikacji tożsamości, potencjale e-dowodu oraz transformacji biznesu w kierunku paperless.

15 listopada 2022, 15:29
Aplikacja mobilna mZUS już działa. Za jej pomocą złożysz wniosek o 500+ i 300+

Ze sklepów Google Play oraz App Store można już pobrać aplikację ZUS. Umożliwia ona składanie wniosków o wybrane świadczenia dla rodziny.

Ikona podcastyOstatnie podcasty
Nowa odsłona Fintek.pl. O planach na 2023 rok
Cognitive Banking. Czym jest i jak może nas wspierać w czasach kryzysu? [Podcast]
Czy dowód i paszport można wyrzucić do kosza? [Podcast]
Quo vadis branży pośrednictwa finansowego? [Wideo]
Bezpiecznie w paperless? O metodach weryfikacji tożsamości w biznesie [Wideo]
Podcasty