Partner serwisuVisa dla biznesu

GovTech


Govtech to usługi publiczne i rozwiązania świadczone na rzecz obywateli przed administrację państwową za pośrednictwem kanałów internetowych. Govtech Polska to przede wszystkim usługi, które dostępne są po zarejestrowaniu swojego Profilu Zaufanego. Do govtechu zaliczymy m.in. możliwość załatwiania spraw urzędowych przez Internet, możliwość sprawdzenia danych pojazdu w publicznym rejestrze, jak również rozwiązania redukujące konieczność weryfikacji danych obywatela za pomocą tradycyjnych form dokumentowych.
Nowa wersja aplikacji mObywatel już dostępna
7 czerwca 2022, 13:51

Uproszczono nawigację całej aplikacji, ale również dziecięce certyfikaty COVID, oraz przyciski do aktualizacji dokumentów samochodowych w sekcji mPojazd.

Eksperci Signius i EuroCert chwalą mObywatel za cyfrowe dowody osobiste
3 czerwca 2022, 13:25

Według zapowiedzi, już wkrótce cyfrowy dowód w aplikacji mObywatel stanie się pełnoprawnym dowodem osobistym. Sprawę komentują eksperci z Signius i EuroCert.

Będzie nowa wersja rządowej aplikacji mObywatel
17 maja 2022, 15:26

W nowej wersji mObywatela znajdą się między innymi mobilne płatności, pełnomocnictwa (np. odebrania listu na poczcie), czy prawo jazdy, które pojawi się w aplikacji chwilę po zdanym egzaminie.

Jak odpowiadać na nowe potrzeby pracownika? Jak może w tym pomóc technologia? [Wywiad]
17 maja 2022, 10:46

Rozmowa z Robertem Zapotocznym, prezesem zarządu Polskiego Funduszu Rozwoju. Wywiad odbył się przy okazji Banking & Insurance Forum. 

Ukraińcy w aplikacji mObywatel otrzymają dokument Diia.pl
8 marca 2022, 17:07

Za jego pomocą będą mogli potwierdzić swoją tożsamość. Moduł przeznaczony dla osób z Ukrainy ma zostać udostępniony w aplikacji w połowie marca.