Partner serwisuVisa dla biznesu

GovTech


Govtech to usługi publiczne i rozwiązania świadczone na rzecz obywateli przed administrację państwową za pośrednictwem kanałów internetowych. Govtech Polska to przede wszystkim usługi, które dostępne są po zarejestrowaniu swojego Profilu Zaufanego. Do govtechu zaliczymy m.in. możliwość załatwiania spraw urzędowych przez Internet, możliwość sprawdzenia danych pojazdu w publicznym rejestrze, jak również rozwiązania redukujące konieczność weryfikacji danych obywatela za pomocą tradycyjnych form dokumentowych.
Rządowa aplikacja e-Paragony już dostępna
18 stycznia 2022, 13:09

W sklepach App Store i Google Play można już znaleźć aplikację e-Paragony. Pozwala ona m.in. na zarządzanie wydatkami, czy sprawdzanie paragonów z kodami QR.

Odnów swój certyfikat COVID w aplikacji mObywatel
15 stycznia 2022, 13:11

Do App Store i Google Play trafiła właśnie aktualizacja aplikacji mObywatel. Uzupełni ona Unijny Certyfikat COVID o wymagane od 1 lutego kody QR.

W aplikacji mojeIKP otrzymasz wynik testu na koronawirusa
13 grudnia 2021, 10:50

Do funkcji rządowej aplikacji mojeIKP, takich jak m.in. e-recepty i e-skierowania dołączy możliwość sprawdzenia wyniku testu na COVID-19.

Kierowcy aut osobowych mogą kupować bilety na przejazd autostradą w aplikacji e-TOLL PL BILET
11 grudnia 2021, 16:09

Ministerstwo Finansów wyjaśnia różnice pomiędzy wskazaną wyżej aplikacją a e-TOLL PL. 

Prawo jazdy w telefonie obchodzi pierwsze urodziny. Ma je już prawie 4 miliony Polaków
6 grudnia 2021, 12:51

Rok temu zniknął obowiązek wożenia przy sobie prawa jazdy. Wtedy też pojawiła się nowa usługa w aplikacji mObywatel – mPrawo Jazdy.