Partner serwisuVisa dla biznesu

GovTech


Govtech to usługi publiczne i rozwiązania świadczone na rzecz obywateli przed administrację państwową za pośrednictwem kanałów internetowych. Govtech Polska to przede wszystkim usługi, które dostępne są po zarejestrowaniu swojego Profilu Zaufanego. Do govtechu zaliczymy m.in. możliwość załatwiania spraw urzędowych przez Internet, możliwość sprawdzenia danych pojazdu w publicznym rejestrze, jak również rozwiązania redukujące konieczność weryfikacji danych obywatela za pomocą tradycyjnych form dokumentowych.
Aplikacja mojeIKP dostępna także na urządzenia z Androidem
May 14, 2021, 4:55 PM

Aplikacja mojeIKP jest dostępna na smartfony z Androidem - poinformował wczoraj Adam Niedzielski, minister zdrowia.

Aplikacja mojeIKP dostępna w App Store. Dostęp do e-skierowania i e-recepty
May 11, 2021, 4:32 PM

Powstała nowa aplikacja mobilna dla pacjentów. Na razie apka mojeIKP jest dostępna tylko na systemy iOS, ale już niedługo pojawi się również wersja na Androida.

Authologic rozpoczyna współpracę z eDO App
May 10, 2021, 10:13 AM

Od teraz Authologic umożliwia swoim klientom potwierdzenie tożsamości także poprzez dowody osobiste z warstwą elektroniczną za pomocą eDO App. 

Nowy system poboru opłat na autostradach coraz bliżej. Ruszyła strona e-TOLL
May 6, 2021, 2:02 PM

Ministerstwo Finansów uruchomiło stronę internetową nowego systemu poboru opłat na autostradach - e-TOLL. Co się zmieni dla kierowców?

NCBR ogłasza projekt na magazyn energii z OZE
May 4, 2021, 4:50 PM

Jednym z wyzwań w energetyce jest rozwój technologii magazynowania energii elektrycznej pochodzącej z OZE. Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, ogłasza przedsięwzięcie „Magazynowanie energii elektrycznej”.