Partner serwisuVisa dla biznesu

Story


Wywiady, reportaże i materiały specjalne przygotowane przez redaktorów Fintek.pl. Najlepsze w Polsce wywiady z ludźmi tworzącymi Dolinę Krzemową nad Wisłą. Jeśli chcesz poznać branżę fintech, to musisz poznać ludzi, którzy ją tworzą.
John Toskey, Opera - Do końca roku chcemy podwoić liczbę użytkowników
8 października 2021, 09:57

Fintech Dify to nowe rozwiązanie od Opery, które na razie oferuje cashback w wysokości nawet 30%. John Toskey opowiedział nam jak dokładnie działa usługa, jakie są plany jej rozwoju oraz jak radzi sobie ona na rynku hiszpańskim.

Sebastian Greiss, Siemens Mobility – Pandemia nie powstrzymała rozwoju rynku mobilności w Europie
7 października 2021, 13:53

Zapraszamy na rozmowę z Sebastianem Greissem, founderem StationX, stworzonego w ramach Siemens Mobility. Będzie on jednym z prelegentów podczas konferencji Infoshare 2021.

Waldemar Sumorek, Hemplo.pl - Chcemy stworzyć największą w Polsce bazę produktów konopnych
6 października 2021, 14:05

Jakie rozwiązanie oferuje Hemplo.pl? Jak rozwija się branża konopna w Polsce? Jak wyglądają kwestie prawne w przypadku tego biznesu?

Rusza kolejna edycja podyplomowych studiów FinTech na UW [Wywiad]
6 września 2021, 10:02

Skąd pomysł na uruchomienie takiego kierunku? Do kogo jest on adresowany? Rozmowa z dr Katarzyną Niewińską i Aleksandrą Bańkowską.

Czy Polacy chcą korzystać z otwartej bankowości? Kuszą nas niższe ceny [WYWIAD]
1 września 2021, 09:46

Jak wynika z badania Easy Check i KRD o obowiązywaniu prawa dotyczącego otwartej bankowości opartego na dyrektywie PSD2 słyszała 1/3 Polaków.