Partner serwisuVisa dla biznesu

Millennium


Millennium to jeden z najwiekszych banków w Polsce obsługujący ponad 2,3 mln klientów. Millennium bank oferuje dostęp do rachunku za pomocą aplikacji mobilnej i elektronicznej. Najpopularniejszym produktem jest Konto 360°. Klienci mogą skorzystać także z oferty kredytów hipotecznych, lokat, a także rachunków firmowych, w tym leasingu.  
Kolejny bank na liście. Twój e-PIT opłacisz w serwisie Millennium
March 19, 2019, 3:20 PM

Kolejny bank udostępnia opłacanie podatku online bezpośrednio w serwisie Twój e-PIT. Z takiej możliwości mogą już korzystać klienci Banku Millennium.

Bank Millennium udostępnia środowisko testowe API
March 14, 2019, 10:32 AM

To jeden z wymogów unijnej dyrektywy PSD2, zgodnie z którymi banki muszą udostępnić interfejs dostępowy do dzisiaj, czyli do 14 marca.

Złe wieści dla klientów Millennium. Apple Pay dopiero w kwietniu?
March 12, 2019, 1:59 PM

Przypomnijmy, że zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami mobilny portfel Apple miał zadebiutować w banku przed końcem marca.

Nowość w aplikacji Banku Millennium. To jeszcze nie Apple Pay
February 27, 2019, 4:22 PM

Klienci Banku Millennium mogą już tymczasowo blokować kartę w swojej aplikacji mobilnej. To przydatna usługa, gdy na chwilę rozstajemy się z kartą, np. zostawiając portfel w szatni na basenie, siłowni czy gdy wybieramy się na koncert. Blokadę karty można włączać i wyłączać w aplikacji dowolną liczbę razy, w każdym momencie. Na informacje o wdrożeniu Apple Pay trzeba jeszcze poczekać.

Fintechowa aplikacja od Banku Millennium z milionem pobrań
February 22, 2019, 1:28 PM

Ponad 1 milion pobrań aplikacji Goodie - platformy stworzonej przez Bank Millennium, która pełni rolę przewodnika po sklepach stacjonarnych i internetowych.

Bank Millennium zapowiedział rychłe wdrożenie Apple Pay
February 5, 2019, 3:51 PM

Bank Millennium zapowiedział rychłe wdrożenie Apple Pay. Klienci będą mieli dostęp do niego jeszcze w lutym, najpóźniej w marcu 2019 roku.

Duże ułatwienie dla przedsiębiorców w Millennium Banku
February 1, 2019, 4:19 PM

Bank Millennium wprowadził innowację technologiczną dla przedsiębiorców, którzy korzystają jednocześnie z Millenetu i Millennium Leasing.

Bank Millennium przejmie eurobank. Jest zgoda UOKiK-u
January 4, 2019, 1:00 PM

Bank Millennium otrzymał zgodę prezesa UOKiK-u na przejęcie eurobanku. Kwota transakcji opiewa na ponad 1,8 mld złotych.

Awaria w Banku Millennium - problemy z aplikacją mobilną
December 10, 2018, 12:39 PM

Tydzień bez awarii bankowej jest już chyba tygodniem straconym. Poniedziałek od awarii otworzył Millennium Bank.

Kolejne duże przejęcie na polskim rynku bankowym
November 5, 2018, 10:24 AM

Bank Millennium i Societe Generale podpisały umowę dotyczącą przejęcia ponad 99% akcji Eurobanku przez Bank Millennium.

Nowa wersja aplikacji Banku Millennium dostępna także na systemy iOS
August 13, 2018, 2:40 PM

Bank Millennium poinformował, że nowa wersja aplikacji mobilnej banku jest już dostępna na systemy iOS.

Nowości w aplikacji Banku Millennium
August 10, 2018, 10:18 AM

Bank Millennium udostępnił w aplikacji mobilnej możliwość utworzenia i obsługi zlecenia stałego. Zmienił się też formularz przelewu krajowego, który łączy w sobie teraz przelew zwykły oraz przelew BLIK na telefon, z opcją łatwego wyszukiwania w książce telefonicznej odbiorców obu rodzajów przelewu.

Nowa strona internetowa Banku Millennium
June 13, 2018, 10:34 AM

Bank Millennium udostępnił stronę internetową wraz ze stroną logowania dla klientów indywidualnych w nowej odsłonie. Zmiany poprzedziło wiele badań i tysiące opinii klientów.

Klienci Millennium mają lepszy dostęp do BLIKA
June 5, 2018, 6:18 PM

BLIK to bardzo przyjemny sposób płatności. Wystarczy zalogować się do swojej bankowości online, wybrać opcję kod BLIK, przepisać go we właściwym polu i we właściwym czasie, następnie potwierdzić płatność na telefonie i gotowe - płatność dokonana. Jednak nie każdy użytkownik wie jak znaleźć kod BLIK w swoim smartfonie po zalogowaniu do aplikacji mobilnej banku. Czasem by zapłacić szybko, trzeba "przeklikać" pół aplikacji. Banki mają tego świadomość, bo część dodawała opcję BLIK chyba z niewiarą, że to się uda, przesadnie jej nie promując w interfejsie użytkownika. Dzisiaj, kiedy wiadomo już, że to dobry produkt, przebudowują swoje aplikacje tak, by dostęp do BLIKA był jak najprostszy. Do tego grona dołącza Millennium Bank.

W aplikacji Banku Millennium można już zamówić kartę kredytową
April 12, 2018, 9:00 AM

Klienci indywidualni Banku Millennium mogą teraz zamówić kartę kredytową w aplikacji mobilnej banku. Usługa jest dostępna dla osób z przygotowaną przez bank ofertą limitu karty kredytowej. Bank wprowadził też możliwość stokenizowania karty, czyli stworzenia jej wirtualnego odpowiednika, przed fizycznym dostarczeniem karty do klienta. Pozwala to płacić zbliżeniowo nową kartą przy użyciu telefonu, bez czekania na kartę plastikową.

SGH i Bank Millennium otwierają centrum coworkingu
March 23, 2018, 10:22 AM

22 marca Joao Bras Jorge, prezes zarządu Banku Millennium wraz z prof. Markiem Rockim, rektorem SGH otworzyli pierwsze w Szkole Głównej Handlowej centrum coworkingu dla startupów. To specjalne miejsce dla rozwoju młodej przedsiębiorczości powstało z myślą o studentach i absolwentach warszawskiej uczelni.

Nie musisz mieć karty aby wpłacić gotówkę. Nowa usługa Banku Millennium
March 9, 2018, 11:35 AM

Bank Millennium, jako jeden z pierwszych banków w Polsce, wprowadził usługę wpłaty gotówki bez użycia karty. Wpłata dostępna jest dla klientów Banku Millennium we wszystkich wpłatomatach banku i wymaga jedynie podania kodu BLIK z aplikacji mobilnej.

Konto firmowe założysz online w Banku Millennium
February 21, 2018, 3:18 PM

Klienci indywidualni Banku Millennium, którzy prowadzą działalność gospodarczą, mogą teraz założyć konto firmowe online, za pośrednictwem systemu bankowości internetowej Millenet. Do otwarcia konta wystarczy numer NIP - dane firmy zaciągają się automatycznie z bazy CEIDG, a umowa podpisywana jest przez klienta hasłem SMS.

Bank Millennium musi zwrócić pieniądze klientom. Decyzja UOKiK
February 16, 2018, 10:10 AM

Klienci, którzy między 28 marca 2015 r. a 1 października 2016 r. podpisywali z bankiem Millennium umowę o kartę debetową lub kredytową, automatycznie nabywali usługę „Pakiet bezpieczeństwa”. Polegała ona na powiadomieniach SMS o transakcjach oraz na ubezpieczeniu karty.

20 mln złotych kary dla Banku Millennium
January 15, 2018, 11:27 AM

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów otrzymywał skargi od konsumentów na to, że Bank Millennium stosuje klauzule niedozwolone. Kredytobiorcy składali do banku reklamacje, w których dochodzili swoich praw, powołując się na dwie klauzule wpisane w 2012 r. do rejestru postanowień niedozwolonych.