Partner serwisuVisa dla biznesu

Millennium


Millennium to jeden z najwiekszych banków w Polsce obsługujący ponad 2,3 mln klientów. Millennium bank oferuje dostęp do rachunku za pomocą aplikacji mobilnej i elektronicznej. Najpopularniejszym produktem jest Konto 360°. Klienci mogą skorzystać także z oferty kredytów hipotecznych, lokat, a także rachunków firmowych, w tym leasingu.  
Bank Millennium rozszerza usługi otwartej bankowości o kolejny bank
November 30, 2020, 4:02 PM

Bank Millennium rozszerzył usługę potwierdzania dochodu z wykorzystaniem logowania do innego banku o bank Pekao SA. Tym samym potwierdzanie dochodu jest obecnie dostępne z kont prowadzonych w ośmiu bankach.

Aplikacja Banku Millennium trafi do Huawei AppGallery
November 26, 2020, 2:36 PM

Huawei i Bank Millennium rozpoczęły współpracę, której celem jest wprowadzenie aplikacji mobilnej banku do AppGallery - możliwe, że nastąpi to już w grudniu.

2 mln transakcji w goodie
November 20, 2020, 5:10 PM

Liczba transakcji dokonanych w tym roku za pośrednictwem programu goodie cashback przekroczyła już 2 miliony, a ich wartość osiągnęła ponad 250 mln zł.

Program Inwestycyjny Millennium dostępny online
October 30, 2020, 2:32 PM

Program Inwestycyjny Millennium dostępny jest zarówno z poziomu serwisu internetowego, jak i aplikacji mobilnej. Minimalna kwota potrzebna do rozpoczęcia inwestowania to 200 zł.

W Banku Millennium konto firmowe można założyć w pełni zdalnie dzięki otwartej bankowości
October 29, 2020, 9:00 AM

Na razie takie rozwiązanie jest dostępne dla klientów posiadających rachunki w Alior Banku, Banku Pekao, BNP Paribas, ING Banku Śląskim, mBanku i Santander Banku.