Partner serwisuVisa dla biznesu

Millennium


Millennium to jeden z najwiekszych banków w Polsce obsługujący ponad 2,3 mln klientów. Millennium bank oferuje dostęp do rachunku za pomocą aplikacji mobilnej i elektronicznej. Najpopularniejszym produktem jest Konto 360°. Klienci mogą skorzystać także z oferty kredytów hipotecznych, lokat, a także rachunków firmowych, w tym leasingu.  
Inwestowanie online w Banku Millennium
November 24, 2017, 11:34 AM

Klienci Banku Millennium mogą teraz szybko i wygodnie aktywować dostęp do produktów inwestycyjnych oraz otworzyć Program Inwestycyjny Przyszłość + w pełni online, za pośrednictwem systemu bankowości internetowej Millenet. Dzięki przejrzystym wykresom i wyliczeniom, użytkownicy mają możliwość całościowego spojrzenia na swoje środki finansowe, ulokowane zarówno w produktach depozytowych, jak i inwestycyjnych oraz bieżącego śledzenia np. wysokości osiąganych zysków. W niedalekiej przyszłości klienci będą mogli także skorzystać z zaawansowanych rozwiązań w zakresie robo-doradztwa inwestycyjnego w systemie Millenet.

100 tys. uczestników programu „Lubię to polecam” w Banku Millennium
September 5, 2017, 1:16 PM

W ciągu pięciu miesięcy od uruchomienia programu rekomendacyjnego „Lubię to polecam” zarejestrowało się w nim już ponad 100 tys. uczestników. Bank Millennium jako pierwszy bank w Polsce udostępnił klientom pełną wersję programu rekomendacyjnego w aplikacji mobilnej, z możliwością rejestracji, polecania, sprawdzania wyników czy wyboru nagród.

Ubezpieczenia turystyczne już dostępne w aplikacji mobilnej Banku Millennium i Millenecie
August 9, 2017, 12:09 PM

Bank Millennium umożliwił klientom wykupienie ubezpieczenia turystycznego podróży zagranicznych w pełni online – w aplikacji mobilnej oraz w serwisie internetowym Millenet. Dzięki unikatowej opcji „Pomoc w podróży” klienci zyskują także możliwość bardzo szybkiego kontaktu z ubezpieczycielem. To niezwykle pomocne rozwiązanie przy okazji wszystkich, nie tylko wakacyjnych, zagranicznych wyjazdów.

Bank Millennium umożliwił tokenizację wszystkich rodzajów kart płatniczych
August 8, 2017, 1:45 PM

Bank Millennium, jako jeden z pierwszych banków na polskim rynku, umożliwił tokenizację kart płatniczych, czyli utworzenie wirtualnego odpowiednika plastikowej karty debetowej, kredytowej lub przedpłaconej. Dzięki temu wszyscy posiadacze kart płatniczych Banku Millennium mogą wygodnie płacić telefonem zbliżeniowo w technologii HCE (ang. Host Card Emulation). Bank Millennium jest pierwszym bankiem w Europie, który w swoim własnym rozwiązaniu płatniczym wykorzystuje tokenizację Visa.

Zmiany w aplikacji Banku Millennium i Millenecie
May 18, 2017, 12:56 PM

Bank Millennium udostępnił klientom nową historię transakcji w Millenecie i aplikacji mobilnej. Dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu klienci mogą teraz szybko i wygodnie dodać do transakcji zdjęcie paragonu, faktury lub gwarancji, dodatkowy opis transakcji oraz tagi.

Bank Millennium udostępnia nowoczesną platformę goodie
March 8, 2017, 2:25 PM

Bank Millennium uruchomił goodie - intuicyjną, nowocześnie zaprojektowaną i otwartą dla wszystkich platformę zakupową, która powstała na zasadzie wewnętrznego start-up’u. Jest to kolejny krok banku w ramach realizacji strategii innowacyjności.

Millennium wdraża Jednolity Plik Kontrolny dla przedsiębiorców
January 11, 2017, 10:52 AM

W odpowiedzi na rosnące zainteresowanie Klientów, Bank Millennium wprowadził możliwość automatycznego tworzenia raportów JPK_WB w formacie wymaganym przez Ministerstwo Finansów. Nowa usługa w systemie bankowości internetowej Millenet dla firm znacząco ułatwia życie przedsiębiorcom zobowiązanym do dostarczania organom kontroli skarbowej plików w tym konkretnym formacie.

Profil Zaufany już w Banku Millennium
January 5, 2017, 12:00 PM

W serwisie bankowości internetowej Banku Millennium można już utworzyć Profil Zaufany otwierający dostęp do usług administracji publicznej online przez 24 godziny na dobę. Ponieważ tożsamość klienta potwierdza bank, do założenia profilu nie jest konieczna wizyta w urzędzie.

Bilety miejskie i parkingowe w aplikacji mobilnej Banku Millennium
January 4, 2017, 10:35 AM

Bankowe aplikacje mobilne rozwijają się w coraz szybszym tempie. Za ich pomocą możemy dokonać płatności smartfonem, wykupić ubezpieczenie pojazdu, a nawet kupić bilet komunikacji miejskiej czy też parkingowy. Właśnie tą ostatnią funkcję wprowadza w swojej aplikacji mobilnej Bank Millennium.

Bank Millennium udostępnia "e-ZUS" dla swoich klientów
October 26, 2016, 1:50 PM

Klienci Banku Millennium mogą już skorzystać za pośrednictwem bankowości internetowej z Platformy Usług Elektronicznych ZUS.