Partner serwisuVisa dla biznesu

PKO BP


PKO BP to największy bank w Polsce posiadający ponad 10 mln klientów. PKO BP oferuje dostęp do rachunku za pośrednictwem aplikacji mobilnej oraz bankowości elektronicznej. Serwis transakcyjny PKO BP należy do najwyżej ocenianych, a aplikacja mobilna PKO BP uznana została za najlepszą na świecie. PKO BP prowadzi rachunki, sprzedaje kredyty gotówkowe i hipoteczne, a także lokaty.
Płatności BLIKIEM bez kodu i potwierdzania w aplikacji. Nowość od Allegro i PKO BP
21 lipca 2021, 08:43

Użytkownicy aplikacji IKO od PKO BP będą mogli zapłacić BLIKIEM na Allegro bez konieczności podawania kodu czy zatwierdzania transakcji w aplikacji banku, a jedynie poprzez potwierdzenie płatności na Allegro.

Rok Automarket.pl i 2 tys. sprzedanych aut
8 lipca 2021, 10:41

Klienci zdecydowali się już na 2 tys. samochodów w ciągu roku działalności pierwszej w Polsce bankowej platformy online do zakupu aut.

Hack4Lem - setki uczestników pracowało nad rozwiązaniami przyszłości
24 czerwca 2021, 09:27

W miniony weekend w warszawskiej Rotundzie PKO Banku Polskiego odbył się #Hack4Lem, hackathon online, w którym udział wzięło niemal pół tysiąca osób.

Asystent głosowy od PKO BP ma już rok i prawie 300 tys. użytkowników
31 maja 2021, 16:12

Przy pomocy asystenta można m.in. zrobić przelew zwykły do odbiorcy zdefiniowanego lub na numer konta, zrobić przelew na telefon, czy sprawdzić saldo.

PKO BP z dobrymi wynikami. Blisko pobicia rekordu
28 maja 2021, 14:41

Z kanałów zdalnych banku korzysta już 72% klientów, a liczba aktywnych aplikacji IKO wynosi rekordowe 5,5 mln.