Partner serwisuVisa dla biznesu
Oficjalny partner kategoriiVisa dla biznesu

Polska Bezgotówkowa


Fundacja Polska Bezgotówkowa to ogólnopolski program skierowany do przedsiębiorców. W ramach programu firmy mogą skorzystać z oferty darmowego terminala do realizowania transakcji bezgotówkowych. Program cieszy się dużą popularnością - skorzystało z niego już ponad 100 tysięcy przedsiębiorców.
Nie mogło być inaczej. Program Polska Bezgotówkowa będzie kontynuowany
September 30, 2020, 7:44 PM

Nie mogło być inaczej. Program Polska Bezgotówkowa będzie kontynuowany. To unikatowy na skalę światową program, który przyczynił się do upowszechnienia obrotu bezgotówkowego w Polsce.

Tak wygląda terminal w kościele
September 17, 2020, 5:09 PM

Tak wygląda terminal w kościele. To nie jest "bezgotówkowa taca". Rozwiązanie przeznaczone jest przede wszystkim do zbierania datków.

Już jutro rozpocznie się VIII Cashless Congress. E-paragony, terminale i przyszłość płatności
September 13, 2020, 10:50 PM

Ponad 30 bloków tematycznych i 80 panelistów. Podczas VIII edycji Cashless Congress eksperci będą rozmawiać o przyszłości płatności. Rozmowa z Robertem Łaniewskim.

eService dostarczy terminale dla Krajowej Administracji Skarbowej
August 21, 2020, 10:18 AM

W ramach umowy KAS wydzierżawi 168 terminali płatniczych, z których przez co najmniej rok będzie korzystać bezpłatnie - dzięki Programowi Polska Bezgotówkowa.

Milion terminali płatniczych w Polsce i nowa oferta Banku Pekao dla przedsiębiorców
August 10, 2020, 10:05 AM

W nowej ofercie Banku Pekao przedsiębiorcy, którzy wcześniej nie oferowali płatności za pomocą terminali mogą teraz testować urządzenie przez 18 miesięcy zupełnie za darmo.