Partner serwisuVisa dla biznesu

Story


Wywiady, reportaże i materiały specjalne przygotowane przez redaktorów Fintek.pl. Najlepsze w Polsce wywiady z ludźmi tworzącymi Dolinę Krzemową nad Wisłą. Jeśli chcesz poznać branżę fintech, to musisz poznać ludzi, którzy ją tworzą.
Kontomatik planuje ekspansję na kolejne rynki [Wywiad]
8 kwietnia 2022, 09:50

Dotychczas Kontomatik skupiał swoją uwagę na kilku europejskich rynkach oraz południowej Azji, ale to ma się wkrótce zmienić.

Startupy w Polsce potrzebują realnego wsparcia w szybkim skalowaniu biznesu [Wywiad]
11 marca 2022, 12:22

Jak to jest prowadzić startup, który obsługuje tylko startupy? Jakie były najpopularniejsze stanowiska w startupach w zeszłym roku? Ile można zarobić? Rozmowa z Różą Szafranek, CEO HR Hints.

Adyen planuje dalszy rozwój w Polsce [WYWIAD]
24 lutego 2022, 08:49

Jeden z największych fintechów na świecie ma za sobą udany rok, co potwierdzają osiągnięte wyniki finansowe. Jakie będą jego kolejne kroki? Rozmowa z Ingo Uytdehaage, CFO Adyen.

Banki przenoszą się do chmury. Co to oznacza dla ich pracowników i klientów? [Wywiad]
17 lutego 2022, 16:06

PKO BP zdecydował się na wdrożenie systemu LiveBank w modelu cloud. O tym, dlaczego banki poszukują rozwiązań w chmurze opowiada Tomasz Cybulski, Product Manager LiveBank w Ailleron.

Nowe życie odrzuconych wniosków kredytowych [Wywiad]
13 stycznia 2022, 10:06

Jaka jest skala odrzucania wniosków kredytowych w Polsce? Jak można uratować choćby część odrzucanych kredytów? Rozmowa z zespołem zarządzającym fintechu Ninja Lender.