Partner serwisuVisa dla biznesu

BNP Paribas


BNP Paribas - jeden z największych banków w Polsce obsługujący 2,7 mln klientów. Oferuje kredyty, rachunki i lokaty. Klienci BNP Paribas mają dostęp do banku za pośrednictwem aplikacji mobilnej oraz bankowości elektronicznej. Prezesem BNP Paribas jest Przemysław Gdański.
Paperless w BNP Paribas na całego. Umowy z pracownikami będą podpisywane elektronicznie
September 2, 2020, 6:36 PM

Platforma Autenti w BNP Paribas wchodzi na całego. Bank mocno wziął się za paperless i w zasadzie co chwilę rezygnuje z papieru w coraz większej liczbie formalności w oparciu o rozwiązanie Autenti.

BNP Paribas ruszyło z otwartą bankowością. Na początek potwierdzanie tożsamości przy kredycie online
August 27, 2020, 1:31 PM

Bank BNP Paribas wykorzysta usługę AIS do potwierdzania tożsamości klienta w procesie kredytowym online. Nowa usługa działa w oparciu o rozwiązania dostarczone przez Blue Media.

BNP Paribas poszerza współpracę z Booksy
August 24, 2020, 1:30 PM

Od dzisiaj za pomocą Booksy można umówić się na spotkanie w każdym oddziale banku BNP Paribas. Zwiększa się także kategoria tematów spotkań oraz… umożliwia umówienie spotkania przy asyście z wirtualnym tłumaczem języka migowego.

IBM ochroni klientów BNP Paribas przed kradzieżą danych w Internecie
August 20, 2020, 2:12 PM

BNP Paribas udostępnił aplikację IBM Trusteer Rapport, która chroni przed kradzieżą danych przekazywanych drogą elektroniczną. Klienci banku mogą z niej korzystać bezpłatnie.

BNP Paribas prezentuje wyniki. Zysk pomimo lockdownu
August 13, 2020, 10:34 AM

Na koniec czerwca BNP Paribas obsługiwał 3,9 mln klientów. Około 1,2 mln z nich korzystało z kanałów cyfrowych.