Partner serwisuVisa dla biznesu

Elektromobilność


"Elektromobilność" w Polsce to program ogłoszony przez premiera Mateusza Morawieckiego, którego celem jest promocja ekologicznych pojazdów i rozwiązań komunikacyjnych. Do elektromobilności zaliczamy m.in. rozwiązania carsharingowe. Jest to część nowego sektora gospodarki określanego mianem mobility as a service, w którym znajdują się  wszystkie usługi związane z zamawianiem przejazdów za pomocą smartfona, wynajmem aut i innych pojazdów lub ich współdzieleniem.
Platforma RentBase doceniona w trakcie finału Fleet Derby 2020
June 24, 2020, 3:06 PM

We wtorek odbył się finał Plebiscytu Fleet Derby 2020, a główna nagroda w kategorii "Technologie wspomagające zarządzanie" trafiła do spółki BigDataBox - operatora platformy RentBase.

Ubezpieczenie hulajnogi i roweru. Nowa oferta od ING i Nationale Nederlanden
June 16, 2020, 2:12 PM

„Ubezpieczenie na dwa koła” można kupić między innymi poprzez bankowość internetową Moje ING.

FlixBus rusza do Czech, Francji i Belgii oraz wzmacnia siatkę krajową
June 16, 2020, 10:03 AM

Wśród nowych zagranicznych kierunków znajdą się m.in. Praga, Ostrawa, Paryż, Lille czy Bruksela. O kolejne trasy zostanie też wzbogacona siatka połączeń krajowych, w tym o kierunki w północno-wschodniej Polsce.

Polacy na e-hulajnogi. Najnowszy raport stowarzyszenia Mobilne Miasto
June 15, 2020, 12:26 PM

Polskie społeczeństwo wykazuje bardzo wysoki poziom akceptacji wobec elektrycznych urządzeń transportu osobistego (UTO) – wynika z pierwszego w kraju badania tego zjawiska.

Darmowe dojazdy do pracy. Rusza program Free Now to Work
June 9, 2020, 11:00 AM

Free Now oferuje firmom między innymi możliwość wykupienia pakietów na przejazdy dla pracowników na bezpieczne dojazdy do biur.