Partner serwisuVisa dla biznesu

Elektromobilność


"Elektromobilność" w Polsce to program ogłoszony przez premiera Mateusza Morawieckiego, którego celem jest promocja ekologicznych pojazdów i rozwiązań komunikacyjnych. Do elektromobilności zaliczamy m.in. rozwiązania carsharingowe. Jest to część nowego sektora gospodarki określanego mianem mobility as a service, w którym znajdują się  wszystkie usługi związane z zamawianiem przejazdów za pomocą smartfona, wynajmem aut i innych pojazdów lub ich współdzieleniem.
Za przejazd Boltem zapłacisz... tatuażem
August 12, 2020, 2:35 PM

Bolt poinformował o nowej akcji marketingowej, w ramach której za przejazd można zapłacić przy użyciu tatuażu.

Free Now wprowadza abonament na hulajnogi
August 11, 2020, 12:15 PM

Karnety Free Now to nowa oferta abonamentowa skierowana do użytkowników hulajnóg hive dostępnych w Gdańsku, Wrocławiu, Krakowie i Warszawie.

ElectroMobility Poland pokazało polski samochód elektryczny – Izera
July 28, 2020, 5:41 PM

Izera – tak będzie nazywać się polski samochód elektryczny spółki ElctroMobility Poland. Nazwa pochodzi od Gór Izerskich. Podczas konferencji zaprezentowano dwa modele koncepcyjne w wersji SUV i Hatchback.

Kraków powiększa flotę autobusów elektrycznych
July 13, 2020, 11:58 AM

BGK i Santander udzieliły firmie Solaris finansowania w kwocie 165,4 mln zł na dostarczenie 50 bezemisyjnych autobusów do MPK w Krakowie.

Elektryczne samochody dostawcze w Carrefour
July 9, 2020, 4:18 PM

Do floty samochodów dostawczych Carrefour dołączą dwa elektryczne pojazdy. Będą one wykorzystywane do dostarczania zamówień e-grocery ze sklepu internetowego.