Partner serwisuVisa dla biznesu

Elektromobilność


"Elektromobilność" w Polsce to program ogłoszony przez premiera Mateusza Morawieckiego, którego celem jest promocja ekologicznych pojazdów i rozwiązań komunikacyjnych. Do elektromobilności zaliczamy m.in. rozwiązania carsharingowe. Jest to część nowego sektora gospodarki określanego mianem mobility as a service, w którym znajdują się  wszystkie usługi związane z zamawianiem przejazdów za pomocą smartfona, wynajmem aut i innych pojazdów lub ich współdzieleniem.
Free Now integruje Kapten i startuje we Francji
September 22, 2020, 1:30 PM

Od dziś, 26 milionów użytkowników Free Now w Europie może korzystać z tej samej aplikacji w Paryżu, Nicei i Lyonie.

Traficar wraca do Warszawy. Można już wypożyczać samochody osobowe
September 16, 2020, 12:45 PM

Dzięki temu mieszkańcy stolicy będą mogli przetestować cennik kilometrowy, w ramach którego nie płacimy za minutę jazdy, tylko za pokonane kilometry.

Free Now udostępnia carsharing w Niemczech. W przyszłym roku czas na Polskę
August 18, 2020, 2:58 PM

W Polsce Free Now planuje rozszerzyć usługi w 2021 roku, dlatego już teraz zachęca do rozmów polskich operatorów zainteresowanych współpracą.

Kup bilet na pociąg i wypożycz samochód na miejscu. PKP stawia na carsharing
August 18, 2020, 10:38 AM

Od 17 sierpnia pasażerowie udający się koleją do Trójmiasta mogą skorzystać z nowej usługi – rezerwacji i wypożyczenia samochodu.

iTaxi dostępne w SkyCash dla Firm
August 17, 2020, 1:33 PM

Od poniedziałku, 17 sierpnia, użytkownicy mogą zamówić taksówkę iTaxi prosto z panelu aplikacji, a przejazd opłacić środkami konta firmowego pracodawcy.