Partner serwisuVisa dla biznesu

Subskrypcje


Modele subskrypcyjne w gospodarce są coraz popularniejsze. Przeciętny Polak korzysta już ok. z 4 subskrypcji. Głównie są to serwisy streamingowe z muzyką i filmami, ale też serwisy prasowe. W trendach znajdziemy też dostęp do usług finansowych, zakupów spożywczych czy nawet usługi kosmetyczne i fryzjerskie. W ramach subskrypcji można praktycznie sprzedać wszystko.
Usługi subskrypcyjne tracą na zainteresowaniu
20 września 2022, 09:23

Jak wynika z badania Blue Media, na przestrzeni roku zwiększył się odsetek osób, które twierdzą, że nie korzystają z subskrypcji online - z 41 do 46 proc.

Pekao wprowadza nowe funkcje. Wszystkie subskrypcje sprawdzisz w jednym miejscu
13 września 2022, 15:05

Bank Pekao udostępnił w bankowości internetowej i mobilnej kilka nowości. Między innymi zapewnił klientom wgląd w opłacane przez nich subskrypcje.

TikTok i Instagram testują płatne subskrypcje
27 stycznia 2022, 15:27

Model subskrypcyjny ma zapewnić twórcom treści możliwość zarabiania na zamieszczanych przez nich publikacjach.

Aion Bank i Elzab zaoferują zakup kasy fiskalnej online w abonamencie
22 listopada 2021, 10:52

W realizację wspólnego projektu z obszaru BaaS zaangażowana jest także spółka Vodeno, która zajmuje się wdrożeniem rozwiązania.

YouTube testuje możliwość oglądania filmów offline
24 września 2021, 13:42

Użytkownicy YouTube Premium mogą uzyskać nową funkcję. Mogą już oglądać filmy offline na telefonie, jednak Google rozpoczęło testowanie również możliwości pobierania i oglądania filmów na komputerze bez dostępu do internetu.