Partner serwisuVisa dla biznesu

Subskrypcje


Modele subskrypcyjne w gospodarce są coraz popularniejsze. Przeciętny Polak korzysta już ok. z 4 subskrypcji. Głównie są to serwisy streamingowe z muzyką i filmami, ale też serwisy prasowe. W trendach znajdziemy też dostęp do usług finansowych, zakupów spożywczych czy nawet usługi kosmetyczne i fryzjerskie. W ramach subskrypcji można praktycznie sprzedać wszystko.
YouTube testuje możliwość oglądania filmów offline
September 24, 2021, 1:42 PM

Użytkownicy YouTube Premium mogą uzyskać nową funkcję. Mogą już oglądać filmy offline na telefonie, jednak Google rozpoczęło testowanie również możliwości pobierania i oglądania filmów na komputerze bez dostępu do internetu. 

Disney+ osiąga 116 milionów subskrybentów w trzecim kwartale 2021 roku
August 13, 2021, 4:56 PM

Disney+ zanotował 116 milionów subskrybentów w trzecim kwartale 2021 roku. To więcej niż przewidywane 114,5 miliona - czytamy w Techcrunch.

GoOrder - ułatwienie dla restauratorów od Blue Media
August 6, 2021, 11:10 AM

GoOrder umożliwia ekspresowe tworzenie e-sklepów dla restauracji i eliminuje wysokie prowizje za każde zamówienie. Z rozwiązania, wspieranego na poziomie płatności przez Blue Media, korzysta już 200 lokali w Polsce.

Robot DoNotPay pomaga anulować subskrypcje. Nadchodzi zmierzch prawników?
June 24, 2020, 4:43 PM

Boty, które pomagają w kontakcie z firmami celem uzyskania zwrotów np. za bilety lotnicze czy wysyłające wnioski o umorzenie mandatów. Nadchodzą roboprawnicy XXI wieku.

Aplikacje, które okradają użytkowników. Sprawdź swoje subskrypcje
January 20, 2020, 5:05 PM

Niektórzy twórcy aplikacji wykorzystują model subskrypcyjny do nowego rodzaju oszustwa. Fejkowe apki mogą zrujnować nieświadomych użytkowników.