Partner serwisuVisa dla biznesu

Subskrypcje


Modele subskrypcyjne w gospodarce są coraz popularniejsze. Przeciętny Polak korzysta już ok. z 4 subskrypcji. Głównie są to serwisy streamingowe z muzyką i filmami, ale też serwisy prasowe. W trendach znajdziemy też dostęp do usług finansowych, zakupów spożywczych czy nawet usługi kosmetyczne i fryzjerskie. W ramach subskrypcji można praktycznie sprzedać wszystko.
Twitter wprowadzi opcję tweetów dla bliskich znajomych
July 2, 2021, 2:52 PM

Użytkownicy Twittera będą mogli zdecydować, kto będzie mógł zobaczyć ich Tweety. Aplikacja planuje wprowadzić opcję „Zaufani znajomi”.

Twitter Blue – pojawi się płatna wersja Twittera
June 1, 2021, 1:51 PM

Twitter Blue będzie kosztować 2,99 USD za trzy miesiące. Wczoraj na iOS App Store została dodana płatna opcja w aplikacji – Twitter Blue. Jak na razie nie jest możliwy jej zakup.

Spotify podnosi ceny swoich subskrypcji
April 27, 2021, 4:50 PM

Zmiany dotkną słuchaczy w Europie o wiele bardziej niż w Stanach Zjednoczonych. W Europie podrożeje Spotify dla Studentów, Duo i dla Rodziny, w USA tylko ten ostatni pakiet.

Netflix nie zakaże współdzielenia kont
April 23, 2021, 10:29 AM

Reed Hastings, prezes Netflixa, podczas prezentacji wyników spółki stwierdził, że nie planuje tak drastycznych kroków.

Portfel na subskrypcji - kawa, suplementy i karma dla zwierząt w abonamencie
March 17, 2021, 1:17 PM

Wysoka wartość produktu coraz częściej nie musi wiązać się z jednorazowym wysokim wydatkiem. Firmy oferują bardziej elastyczny model płatności rozłożonej w czasie  - opartej na subskrypcji.