Partner serwisuVisa dla biznesu

Insurtech


Insurtech (Insurance Technology) to zaawansowane technologicznie instytucje ubezpieczeniowe lub firmy współpracujące z sektorem ubezpieczeniowym. Sektor insurtech oferuje możliwość sprzedaży dopasowanych ubezpieczeń przez internet.
Zmiana prezesa w insurtechu Bacca
September 23, 2020, 3:16 PM

Insurtech Bacca znany w branży z produktu TubaPay powiadomił o zmianach w zarządzie. Cezary Świerszcz i Piotr Kujawa przechodzą do struktur właścicielskich spółki.

W I półroczu 2020 r. ubezpieczyciele wypłacili poszkodowanym prawie 20 mld zł
September 22, 2020, 11:18 AM

Tylko z obowiązkowego OC komunikacyjnego wypłaty wyniosły 4,5 mld zł. Mimo że pandemia znacząco ograniczyła ruch pojazdów, odszkodowań z OC było niemal tyle samo, co przed rokiem.

PZU pomoże ci kupić używane auto. Sprawdzą samochód i wyślą raport
August 28, 2020, 12:36 PM

Grupa PZU uruchomia usługę sprawdzenia stanu technicznego auta przed jego zakupem. Klient wysyła wniosek i po dwóch dniach otrzymuje raport.

Alerty BIK trafiły do ubezpieczeń
July 31, 2020, 3:14 PM

Powszechny Zakład Ubezpieczeń uruchamia nową usługę we współpracy z Biurem Informacji Kredytowej. W ramach pakietu PZU DOM posiadacze polisy dostaną także możliwość bezpłatnego korzystania z Alertów BIK.

Orlen wchodzi w usługi finansowe. Wspólnie z LINK4 rozpoczyna sprzedaż ubezpieczeń
July 23, 2020, 1:19 PM

Kierowcy, którzy korzystają ze stacji paliw sieci Orlen, otrzymają dodatkowe punkty w programie VITAY za ubezpieczenie pojazdu w LINK4.