Adyen


Adyen to globalny procesor płatności i jednocześnie jeden z najcenniejszych europejskich fintechów notowanych na giełdzie w Amsterdamie. Spółka na koniec 2020 roku wyceniana była na ponad 50 mld EUR. Obecny również na polskim rynku Adyen to platforma oferująca szeroki wachlarz instrumentów płatniczych zarówno w online, jak i offline - w tym płatności webowe, w aplikacji mobilnej, a także rozwiązania subskrypcyjne, z których mogą korzystać sklepy internetowe, biznesy online i wiele innych. Fintech Adyen należy do grona najdynamiczniej rozwijających się firm technologicznych na świecie.
24 października 2022, 11:23
Adyen rozszerza ofertę wbudowanych produktów finansowych

Za pośrednictwem integracji z Adyen, platformy i marketpace'y w Europie i Stanach Zjednoczonych mogą zyskać dostęp do nowych rozwiązań - Capital i Accounts.

5 października 2022, 14:32
Adyen wdraża płatności oparte na open bankingu

Fintech Adyen we współpracy z Tink wprowadził na rynek rozwiązanie pay-by-bank. Za jego pomocą klient zapłaci za zakupy przelewem ze swojego banku.

18 sierpnia 2022, 10:38
Fintech Adyen wchodzi na rynek terminali

Wraz z ogłoszeniem oferty terminali Adyen zaprezentował wyniki za I półrocze 2022 r. Spółka przetworzyła wolumen transakcji na poziomie 345,8 mld EUR odnotowując wzrost o 60% r/r.

19 maja 2022, 14:28
Prezentujemy kilka wniosków z Adyen Retail Report 2022

Analiza danych to klucz dla sprzedawców do poprawy wydajności oraz sprzedaży. Jednakże zaledwie 23% z detalistów stosuje to rozwiązanie w praktyce.

20 kwietnia 2022, 14:19
Adyen Retail Report 2022: Polskie firmy wniosą do gospodarki 235 mld zł

Aż 80 proc. detalistów, którzy połączyli płatności z innymi operacjami, odnotowało w ostatnim roku co najmniej 20 proc. wzrost sprzedaży.

PARTNERZY:
Loando
Walutomat
Ikona podcastyOstatnie podcasty
O nowych technologiach i młodym pokoleniu, które wchodzi na rynek finansowy [Podcast]
AI & Machine Learning transformują branżę finansową. Czy polskie firmy są gotowe?
Hakerzy rosną w siłę. Poznaj strategię cyberbezpieczeństwa Prebytes [Podcast]
Fenige kończy 10 lat i przechodzi rebranding [Podcast]
System workflow w bankowości. O zaletach i możliwościach [Podcast]
Podcasty