Partner serwisuVisa dla biznesu

Alior Bank


Alior Bank to bank powstały w 2008 roku. Jednym z założycieli był Wojciech Sobieraj. W 2015 roku głównym udziałowcem Alior Banku zostało PZU. Bank obsługuje ok. 4 mln klientów. Oferuje konta, kredyty, lokaty i inne produkty dostępne za pośrednictwem aplikacji mobilnej oraz bankowości elektronicznej. Alior Bank nazywany jest "Cyfrowym Buntownikiem" ze względu na swoje zaawansowanie technologiczne i wykorzystywanie innowacji fintech m.in. Alior Bank kantor.
Kolejny bank wkracza na platformę Booksy. Do BNP Paribas dołącza Alior
May 28, 2020, 10:09 AM

Usługa jest dostępna nie tylko dla klientów indywidualnych, ale również dla mikroprzedsiębiorców, którzy chcą lub muszą osobiście udać się do placówki.

Wielka szansa dla startupów. Alior Bank szuka fintechów do rozwoju aplikacji mobilnej
May 27, 2020, 1:18 PM

Alior Bank ogłasza nabór do programu RBL_START. W ramach wyzwania „More than a banking app” bank szuka partnerów, którzy pozwolą rozwinąć jego aplikację mobilną.

Kolejny bank udostępnia agregator kont. W Aliorze podejrzysz rachunki z innych banków
May 26, 2020, 11:24 AM

Na początek będzie można podejrzeć saldo z PKO BP, Banku Pekao, ING Banku Śląskiego, Santander Bank Polska, mBanku oraz Banku Millennium.

Alior Bank usprawnił bankowość internetową dla inwestorów
May 21, 2020, 11:28 AM

„Nowa inwestycja” i zlecenia koszykowe to kolejne ułatwienie wprowadzone w ostatnim czasie przez Alior Bank. W lutym została udostępniona zakładka „Porównaj fundusze” w serwisie inwestycyjnym.

Krzysztof Bachta rezygnuje z funkcji prezesa Alior Banku
May 13, 2020, 11:48 AM

Jego miejsce zajmie Iwona Duda, która na razie będzie kierować pracami zarządu.