Partner serwisuVisa dla biznesu

Alior Bank


Alior Bank to bank powstały w 2008 roku. Jednym z założycieli był Wojciech Sobieraj. W 2015 roku głównym udziałowcem Alior Banku zostało PZU. Bank obsługuje ok. 4 mln klientów. Oferuje konta, kredyty, lokaty i inne produkty dostępne za pośrednictwem aplikacji mobilnej oraz bankowości elektronicznej. Alior Bank nazywany jest "Cyfrowym Buntownikiem" ze względu na swoje zaawansowanie technologiczne i wykorzystywanie innowacji fintech m.in. Alior Bank kantor.
W aplikacji Booksy zarezerwujesz wizytę we wszystkich oddziałach własnych Alior Banku
21 czerwca 2021, 12:36

Oznacza to, że klienci indywidualni oraz mikroprzedsiębiorcy będą mogli zaplanować swoją wizytę w placówkach, znajdujących się na terenie 104 miast w całym kraju.

Alior Bank proponuje firmom zestawy usług do rachunków bieżących
31 maja 2021, 12:37

W myśl nowej kampanii Alior Banku „Twój biznes, Twoje zasady” przedsiębiorcy mogą dopasować do rachunku plany sprofilowanych usług.

Bezcenne Chwile od Mastercard w aplikacji mobilnej Alior Banku
27 maja 2021, 15:27

To pierwsze tego typu wdrożenie nie tylko w Polsce, ale również w Europie.

Nowy rachunek dla mikrofirm oraz małych i średnich przedsiębiorstw w Alior Banku
27 kwietnia 2021, 11:57

Rachunek dostępny jest dla nowych klientów. Można go otworzyć w oddziałach banku prowadzących obsługę klienta biznesowego i centrach bankowości korporacyjnej.

Alior Bank oferuje konto osobiste z usługą telemedycyny w promocji
27 kwietnia 2021, 11:04

Klienci, którzy założą Konto Jakże Osobiste zyskają możliwość skorzystania z darmowych konsultacji telemedycznych przez 12 miesięcy.