Partner serwisuVisa dla biznesu

Alior Bank


Alior Bank to bank powstały w 2008 roku. Jednym z założycieli był Wojciech Sobieraj. W 2015 roku głównym udziałowcem Alior Banku zostało PZU. Bank obsługuje ok. 4 mln klientów. Oferuje konta, kredyty, lokaty i inne produkty dostępne za pośrednictwem aplikacji mobilnej oraz bankowości elektronicznej. Alior Bank nazywany jest "Cyfrowym Buntownikiem" ze względu na swoje zaawansowanie technologiczne i wykorzystywanie innowacji fintech m.in. Alior Bank kantor.
Alior Bank udostępnia usługę inicjowania płatności z kont w innych bankach
October 23, 2020, 9:37 AM

Alior Bank wprowadza do swojej oferty kolejne rozwiązanie oparte na otwartej bankowości.

Alior Bank udostępnił firmom możliwość podpisywania umów o zarządzanie PPK
October 5, 2020, 10:39 AM

Klienci biznesowi mogą już podpisywać w oddziałach Alior Banku umowy o zarządzanie Pracowniczym Planem Kapitałowym z funduszem TFI PZU.

Wakacje w czasach pandemii. Jak zmieniły się zwyczaje płatnicze Polaków?
September 9, 2020, 12:45 PM

W czasie pandemii koronawirusa Polacy polubili nowe technologie i chętniej korzystają z płatności bezgotówkowych - wynika z danych Alior Banku.

Boom na karty kredytowe w Alior Banku
September 2, 2020, 2:33 PM

Sprzedaż kart kredytowych w Alior Banku wzrosła o 127% w stosunku do 2019 roku. Zainteresowanie kartami kredytowymi systematycznie rośnie od początku kwietnia. Średniomiesięcznie bank sprzedaje ich 2166.

Alior Bank prezentuje wyniki. Ponad pół miliarda złotych straty w drugim kwartale
August 19, 2020, 10:47 AM

Pandemia koronawirusa dała się Aliorowi we znaki, ale bank zwraca uwagę, że z miesiąca na miesiąc obserwuje poprawę sytuacji.