Partner serwisuVisa dla biznesu

Alior Bank


Alior Bank to bank powstały w 2008 roku. Jednym z założycieli był Wojciech Sobieraj. W 2015 roku głównym udziałowcem Alior Banku zostało PZU. Bank obsługuje ok. 4 mln klientów. Oferuje konta, kredyty, lokaty i inne produkty dostępne za pośrednictwem aplikacji mobilnej oraz bankowości elektronicznej. Alior Bank nazywany jest "Cyfrowym Buntownikiem" ze względu na swoje zaawansowanie technologiczne i wykorzystywanie innowacji fintech m.in. Alior Bank kantor.
Alior rozwija otwartą bankowość. Za pomocą Alior Online podejrzycie rachunek w BNP Paribas
July 21, 2020, 10:06 AM

Dodatkowo klienci BNP Paribas mogą skorzystać z procesu kredytowego w Alior Banku, który nie wymaga przedstawiania drukowanego zaświadczenia o zarobkach.

Awaria w Alior Banku usunięta. Występowały problemy z logowaniem [Aktualizacja]
July 1, 2020, 10:28 AM

Klienci Alior Banku mieli problemy z zalogowaniem się do bankowości internetowej, aplikacji mobilnej i kantoru walutowego. Systemy działają już poprawnie.

PZU i Alior Bank uruchomiły platformę pożyczkową Cash
June 25, 2020, 12:44 PM

PZU i Alior Bank ogłosiły uruchomienie platformy pożyczkowej Cash, gdzie pracownicy z grupy PZU mogą skorzystać z tanich pożyczek, które są automatycznie spłacane z pensji. Platforma jest otwarta również dla innych pracodawców.

Alior Bank chce wykorzystać możliwości aplikacji eDO App. Tożsamość potwierdzisz za pomocą e-dowodu
June 19, 2020, 10:34 AM

Bank podpisał porozumienie z Polską Wytwórnią Papierów Wartościowych dotyczące wykorzystania aplikacji eDO App.

Kantor Walutowy Alior Banku z szybkim zasileniem konta przy pomocy karty
May 29, 2020, 11:18 AM

Klienci indywidualni i biznesowi mogą korzystać z tego rozwiązania zarówno w przypadku kont w złotówkach, jak i tych obsługiwanych w walutach obcych.