Digital Identity


Cały świat zaczyna bardziej polegać na interakcjach w internecie. Na przedsiębiorstwa wywierana jest coraz większa presja, aby zapewniały zdalny dostęp do swoich usług cyfrowych w bezpieczny sposób, a jednocześnie nie szły na kompromisy, jeśli chodzi o doświadczenie klienta. Z tego względu, dla organizacji jest teraz ważniejsze niż kiedykolwiek, by powiązać prawdziwą tożsamość osoby z jej tożsamością na kontach cyfrowych, a tym samym zapewnić pełną zgodność z obowiązującymi regulacjami i płynne wdrażanie oraz uniemożliwić oszustom prowadzenie działalności przestępczej. Tożsamość cyfrowa przestała być wygodnym dodatkiem, a stała się wymogiem, który zachęca do transformacji w biznesie i zwiększania udziału dostępu cyfrowego.
28 października 2021, 10:56
Grupa BPS testuje eWnioski. Umożliwi zdalne wnioskowanie o konto i kredyt

Klienci banków spółdzielczych z grupy BPS będą mogli w pełni zdalnie założyć rachunek lub wnioskować o kredyt. Moduł eWnioski ma zostać udostępniony w listopadzie br.

6 października 2021, 10:16
Signius umożliwia opłacenie podpisów kwalifikowanych drugiej strony

Osoba zlecająca dokumenty do podpisu przez platformę Signius może teraz, dzięki nowej funkcji, zapłacić za podpisy kwalifikowane swoich podpisujących.

20 września 2021, 15:31
mBank umożliwił zdalne otwieranie konta klientom bankowości prywatnej

Klienci będą mogli uruchomić konto wykorzystując e-dowód i aplikację eDO App lub z pomocą doradcy, który przyjedzie pod wskazany przez nich adres.

6 września 2021, 15:29
eDO App i IC Solutions podejmują współpracę. Więcej możliwości digitalizowania dokumentów

Dzięki eDO App IC Solutions poszerza portfolio możliwości cyfrowej autoryzacji dokumentów oraz potwierdzania tożsamości.

30 sierpnia 2021, 11:37
Signius i eDO App rozpoczynają współpracę. Zdalne podpisywanie dokumentów dzięki e-dowodowi

Signius, platforma umożliwiająca zdalne podpisywanie dokumentów, rozpoczyna współpracę z eDO App. Weryfikacja tożsamości przez e-dowód będzie kolejnym sposobem na potwierdzenie danych osobowych przy zakładaniu konta i umożliwi korzystanie z podpisów elektronicznych.

Ikona podcastyOstatnie podcasty
O nowych technologiach i młodym pokoleniu, które wchodzi na rynek finansowy [Podcast]
AI & Machine Learning transformują branżę finansową. Czy polskie firmy są gotowe?
Hakerzy rosną w siłę. Poznaj strategię cyberbezpieczeństwa Prebytes [Podcast]
Fenige kończy 10 lat i przechodzi rebranding [Podcast]
System workflow w bankowości. O zaletach i możliwościach [Podcast]
Podcasty