Oficjalny partner kategoriionfido

Digital Identity


Cały świat zaczyna bardziej polegać na interakcjach w internecie. Na przedsiębiorstwa wywierana jest coraz większa presja, aby zapewniały zdalny dostęp do swoich usług cyfrowych w bezpieczny sposób, a jednocześnie nie szły na kompromisy, jeśli chodzi o doświadczenie klienta. Z tego względu, dla organizacji jest teraz ważniejsze niż kiedykolwiek, by powiązać prawdziwą tożsamość osoby z jej tożsamością na kontach cyfrowych, a tym samym zapewnić pełną zgodność z obowiązującymi regulacjami i płynne wdrażanie oraz uniemożliwić oszustom prowadzenie działalności przestępczej. Tożsamość cyfrowa przestała być wygodnym dodatkiem, a stała się wymogiem, który zachęca do transformacji w biznesie i zwiększania udziału dostępu cyfrowego.
7 czerwca 2022, 13:51
Nowa wersja aplikacji mObywatel już dostępna

Uproszczono nawigację całej aplikacji, ale również dziecięce certyfikaty COVID, oraz przyciski do aktualizacji dokumentów samochodowych w sekcji mPojazd.

16 maja 2022, 12:06
Rusza zdalny podpis mSzafir dla klientów Banku Pekao

Wdrożenie mSzafir ma związek ze wzrostem zapotrzebowania klientów Pekao na dostęp do usług cyfrowych. Dostawcą mSzafir jest KIR.

1 kwietnia 2022, 13:09
EuroCert wprowadza na rynek podpis kwalifikowany w chmurze

Po podpisaniu umowy, można od razu zacząć korzystać z rozwiązania. Do złożenia podpisu wystarczy urządzenie (komputer, laptop, smartfon) na którym wyświetli się nasze jednorazowe hasło dostępu.

25 marca 2022, 10:07
Bezpłatne podpisy kwalifikowane dla firm pomagających uchodźcom. To oferta Signius i EuroCert

Aby skorzystać z propozycji należy wysłać zgłoszenie mailowo lub wypełnić formularz kontaktowy na stronie Signius. Oferta ma być dostępna do 31 maja 2022 roku.

23 marca 2022, 10:59
Polski Związek Piłki Nożnej wdraża podpis elektroniczny Autenti

E-podpis jest już używany przez PZPN do wewnętrznego obiegu dokumentów w centrali oraz w kontaktach m.in. z klubami piłkarskimi.

Ikona podcastyOstatnie podcasty
Nowa odsłona Fintek.pl. O planach na 2023 rok
Cognitive Banking. Czym jest i jak może nas wspierać w czasach kryzysu? [Podcast]
Czy dowód i paszport można wyrzucić do kosza? [Podcast]
Quo vadis branży pośrednictwa finansowego? [Wideo]
Bezpiecznie w paperless? O metodach weryfikacji tożsamości w biznesie [Wideo]
Podcasty