Oficjalny partner kategoriionfido

Digital Identity


Cały świat zaczyna bardziej polegać na interakcjach w internecie. Na przedsiębiorstwa wywierana jest coraz większa presja, aby zapewniały zdalny dostęp do swoich usług cyfrowych w bezpieczny sposób, a jednocześnie nie szły na kompromisy, jeśli chodzi o doświadczenie klienta. Z tego względu, dla organizacji jest teraz ważniejsze niż kiedykolwiek, by powiązać prawdziwą tożsamość osoby z jej tożsamością na kontach cyfrowych, a tym samym zapewnić pełną zgodność z obowiązującymi regulacjami i płynne wdrażanie oraz uniemożliwić oszustom prowadzenie działalności przestępczej. Tożsamość cyfrowa przestała być wygodnym dodatkiem, a stała się wymogiem, który zachęca do transformacji w biznesie i zwiększania udziału dostępu cyfrowego.
30 czerwca 2022, 15:06
KIR informuje, że Polacy coraz chętniej korzystają z e-tożsamości

O tożsamości cyfrowej słyszało aż 70% Polaków. Ponad połowa z badanych miała już okazję ją wykorzystać. Jakie zastosowania cyfrowej tożsamości bankowej klienci uznają zatem za wartościowe?

30 czerwca 2022, 11:30
Nowa opcja weryfikacji tożsamości przy zbiórkach. Siepomaga.pl z mojeID dzięki Authologic

Do weryfikacji przez otwartą bankowość i przelewy weryfikacyjne oferowane przez Authologic, dołącza teraz usługa mojeID.

22 czerwca 2022, 13:51
Signius oraz Identt łączą siły i oferują podpis umowy na "selfie"

Rozwiązanie umożliwia automatyczną weryfikację dokumentu tożsamości oraz biometryczną analizę wizerunku osoby posługującej się dokumentem.

7 czerwca 2022, 13:51
Nowa wersja aplikacji mObywatel już dostępna

Uproszczono nawigację całej aplikacji, ale również dziecięce certyfikaty COVID, oraz przyciski do aktualizacji dokumentów samochodowych w sekcji mPojazd.

16 maja 2022, 12:06
Rusza zdalny podpis mSzafir dla klientów Banku Pekao

Wdrożenie mSzafir ma związek ze wzrostem zapotrzebowania klientów Pekao na dostęp do usług cyfrowych. Dostawcą mSzafir jest KIR.

Ikona podcastyOstatnie podcasty
Hakerzy rosną w siłę. Poznaj strategię cyberbezpieczeństwa Prebytes [Podcast]
Fenige kończy 10 lat i przechodzi rebranding [Podcast]
System workflow w bankowości. O zaletach i możliwościach [Podcast]
Nowa odsłona Fintek.pl. O planach na 2023 rok
Cognitive Banking. Czym jest i jak może nas wspierać w czasach kryzysu? [Podcast]
Podcasty