Partner serwisuVisa dla biznesu
Oficjalny partner kategoriionfido

Digital Identity


Cały świat zaczyna bardziej polegać na interakcjach w internecie. Na przedsiębiorstwa wywierana jest coraz większa presja, aby zapewniały zdalny dostęp do swoich usług cyfrowych w bezpieczny sposób, a jednocześnie nie szły na kompromisy, jeśli chodzi o doświadczenie klienta. Z tego względu, dla organizacji jest teraz ważniejsze niż kiedykolwiek, by powiązać prawdziwą tożsamość osoby z jej tożsamością na kontach cyfrowych, a tym samym zapewnić pełną zgodność z obowiązującymi regulacjami i płynne wdrażanie oraz uniemożliwić oszustom prowadzenie działalności przestępczej. Tożsamość cyfrowa przestała być wygodnym dodatkiem, a stała się wymogiem, który zachęca do transformacji w biznesie i zwiększania udziału dostępu cyfrowego.
Signius i eDO App rozpoczynają współpracę. Zdalne podpisywanie dokumentów dzięki e-dowodowi
30 sierpnia 2021, 11:37

Signius, platforma umożliwiająca zdalne podpisywanie dokumentów, rozpoczyna współpracę z eDO App. Weryfikacja tożsamości przez e-dowód będzie kolejnym sposobem na potwierdzenie danych osobowych przy zakładaniu konta i umożliwi korzystanie z podpisów elektronicznych.

Identt partnerem Autenti w procesach identyfikacji tożsamości przez internet
31 maja 2021, 17:10

Na platformie Autenti identyfikacja tożsamości jest dostępna online dzięki współpracy z firmą IDENTT.

ARIADNEXT: Cyfrowa weryfikacja tożsamość to konieczność
15 lutego 2021, 17:02

Aż 65% fraudów w sieci dotyczy kradzieży tożsamości. Aktywność użytkowników w sieci stale rośnie, dlatego temat identyfikacji tożsamości nie może być bagatelizowany.

Co jest największą obawą dzisiejszych klientów?
10 grudnia 2020, 16:57

Aby lepiej zrozumieć odczucia klientów, firma Onfido przeprowadziła badanie, w którym zapytała ankietowanych co myślą o cyfrowej tożsamości i jakie są ich główne frustracje i obawy.

Brytyjski fintech Onfido rozszerza współpracę z Deliveroo
13 października 2020, 10:27

Ma się ona przełożyć na szybszy onboarding kierowców na platformę, dzięki czemu firma będzie mogła realizować jeszcze więcej dostaw jedzenia.