Oficjalny partner kategoriionfido

Digital Identity


Cały świat zaczyna bardziej polegać na interakcjach w internecie. Na przedsiębiorstwa wywierana jest coraz większa presja, aby zapewniały zdalny dostęp do swoich usług cyfrowych w bezpieczny sposób, a jednocześnie nie szły na kompromisy, jeśli chodzi o doświadczenie klienta. Z tego względu, dla organizacji jest teraz ważniejsze niż kiedykolwiek, by powiązać prawdziwą tożsamość osoby z jej tożsamością na kontach cyfrowych, a tym samym zapewnić pełną zgodność z obowiązującymi regulacjami i płynne wdrażanie oraz uniemożliwić oszustom prowadzenie działalności przestępczej. Tożsamość cyfrowa przestała być wygodnym dodatkiem, a stała się wymogiem, który zachęca do transformacji w biznesie i zwiększania udziału dostępu cyfrowego.
1 kwietnia 2022, 13:09
EuroCert wprowadza na rynek podpis kwalifikowany w chmurze

Po podpisaniu umowy, można od razu zacząć korzystać z rozwiązania. Do złożenia podpisu wystarczy urządzenie (komputer, laptop, smartfon) na którym wyświetli się nasze jednorazowe hasło dostępu.

25 marca 2022, 10:07
Bezpłatne podpisy kwalifikowane dla firm pomagających uchodźcom. To oferta Signius i EuroCert

Aby skorzystać z propozycji należy wysłać zgłoszenie mailowo lub wypełnić formularz kontaktowy na stronie Signius. Oferta ma być dostępna do 31 maja 2022 roku.

23 marca 2022, 10:59
Polski Związek Piłki Nożnej wdraża podpis elektroniczny Autenti

E-podpis jest już używany przez PZPN do wewnętrznego obiegu dokumentów w centrali oraz w kontaktach m.in. z klubami piłkarskimi.

22 marca 2022, 12:30
Signius wprowadza podpisy kwalifikowane w modelu subskrypcyjnym

Użytkownicy platformy mają do wyboru trzy pakiety podpisów kwalifikowanych w opcji z miesięczną subskrypcją: na 10, 50 i 100 podpisów.

10 marca 2022, 15:04
W Pekao można otworzyć konto z wykorzystaniem aplikacji mObywatel

Bank umożliwia potwierdzenie tożsamości za pomocą mObywatel. Opcja ta jest dostępna przy zakładaniu konta poprzez aplikację PeoPay.

Ikona podcastyOstatnie podcasty
Hakerzy rosną w siłę. Poznaj strategię cyberbezpieczeństwa Prebytes [Podcast]
Fenige kończy 10 lat i przechodzi rebranding [Podcast]
System workflow w bankowości. O zaletach i możliwościach [Podcast]
Nowa odsłona Fintek.pl. O planach na 2023 rok
Cognitive Banking. Czym jest i jak może nas wspierać w czasach kryzysu? [Podcast]
Podcasty