Partner serwisuVisa dla biznesu

GovTech


Govtech to usługi publiczne i rozwiązania świadczone na rzecz obywateli przed administrację państwową za pośrednictwem kanałów internetowych. Govtech Polska to przede wszystkim usługi, które dostępne są po zarejestrowaniu swojego Profilu Zaufanego. Do govtechu zaliczymy m.in. możliwość załatwiania spraw urzędowych przez Internet, możliwość sprawdzenia danych pojazdu w publicznym rejestrze, jak również rozwiązania redukujące konieczność weryfikacji danych obywatela za pomocą tradycyjnych form dokumentowych.
Kierowcy aut osobowych mogą kupować bilety na przejazd autostradą w aplikacji e-TOLL PL BILET
11 grudnia 2021, 16:09

Ministerstwo Finansów wyjaśnia różnice pomiędzy wskazaną wyżej aplikacją a e-TOLL PL. 

Prawo jazdy w telefonie obchodzi pierwsze urodziny. Ma je już prawie 4 miliony Polaków
6 grudnia 2021, 12:51

Rok temu zniknął obowiązek wożenia przy sobie prawa jazdy. Wtedy też pojawiła się nowa usługa w aplikacji mObywatel – mPrawo Jazdy.

Ministerstwo Sprawiedliwości uruchamia portal z e-licytacjami komorniczych nieruchomości
26 listopada 2021, 16:12

Licytacje online mają znacznie przyspieszać egzekucję z nieruchomości, wykluczać zmowy między licytacjami i zapewniać transparentność postępowania.

O cyfrowej transformacji administracji i biznesu. Rozmowa z Anną Streżyńską [Wideo]
18 listopada 2021, 11:43

Na wieczornej gali Fintech Awards, odbywającej się przy okazji Fintech Summit Poland 2021, Anna Streżyńska odebrała nagrodę w kategorii "Osobowość FinTech".

E-faktura już od 1 stycznia 2022 roku. Sejm przyjął projekt ustawy
2 listopada 2021, 14:02

W pierwszej fazie wdrażania e-faktury, polscy przedsiębiorcy będą z niej korzystać dobrowolnie. Od 2023 roku stanie się ona obowiązkowa.