Partner serwisuVisa dla biznesu

GovTech


Govtech to usługi publiczne i rozwiązania świadczone na rzecz obywateli przed administrację państwową za pośrednictwem kanałów internetowych. Govtech Polska to przede wszystkim usługi, które dostępne są po zarejestrowaniu swojego Profilu Zaufanego. Do govtechu zaliczymy m.in. możliwość załatwiania spraw urzędowych przez Internet, możliwość sprawdzenia danych pojazdu w publicznym rejestrze, jak również rozwiązania redukujące konieczność weryfikacji danych obywatela za pomocą tradycyjnych form dokumentowych.
Jak odpowiadać na nowe potrzeby pracownika? Jak może w tym pomóc technologia? [Wywiad]
17 maja 2022, 10:46

Rozmowa z Robertem Zapotocznym, prezesem zarządu Polskiego Funduszu Rozwoju. Wywiad odbył się przy okazji Banking & Insurance Forum. 

Ukraińcy w aplikacji mObywatel otrzymają dokument Diia.pl
8 marca 2022, 17:07

Za jego pomocą będą mogli potwierdzić swoją tożsamość. Moduł przeznaczony dla osób z Ukrainy ma zostać udostępniony w aplikacji w połowie marca.

Trwają prace nad ukraińską wersją aplikacji mObywatel
3 marca 2022, 17:05

Rząd planuje udostępnić także ukraińskie wersje systemów Węzeł Krajowy oraz Profil Zaufany.

Rządowa aplikacja e-Paragony już dostępna
18 stycznia 2022, 13:09

W sklepach App Store i Google Play można już znaleźć aplikację e-Paragony. Pozwala ona m.in. na zarządzanie wydatkami, czy sprawdzanie paragonów z kodami QR.

Odnów swój certyfikat COVID w aplikacji mObywatel
15 stycznia 2022, 13:11

Do App Store i Google Play trafiła właśnie aktualizacja aplikacji mObywatel. Uzupełni ona Unijny Certyfikat COVID o wymagane od 1 lutego kody QR.