Partner serwisuVisa dla biznesu

Alior Bank


Alior Bank to bank powstały w 2008 roku. Jednym z założycieli był Wojciech Sobieraj. W 2015 roku głównym udziałowcem Alior Banku zostało PZU. Bank obsługuje ok. 4 mln klientów. Oferuje konta, kredyty, lokaty i inne produkty dostępne za pośrednictwem aplikacji mobilnej oraz bankowości elektronicznej. Alior Bank nazywany jest "Cyfrowym Buntownikiem" ze względu na swoje zaawansowanie technologiczne i wykorzystywanie innowacji fintech m.in. Alior Bank kantor.
Alior Bank udostępnia raporty i alerty BIK w swojej aplikacji mobilnej
20 października 2021, 15:45

Jednorazowy koszt Raportu BIK, który klient otrzyma w formie zaszyfrowanego pliku PDF, to 39 zł. Natomiast roczna opłata za Alerty BIK wynosi 24 zł.

Alior Bank wprowadza nową kartę debetową dla klientów biznesowych
4 października 2021, 15:21

W ofercie Alior Banku skierowanej do przedsiębiorców pojawiła się karta debetowa Mastercard z Plusem. Posiadaczom nowej karty bank proponuje m.in. 50 zł na paliwo na stacjach Circle K.

Ubezpieczenie komunikacyjne już dostępne w Alior Mobile
27 września 2021, 17:24

Użytkownicy aplikacji mobilnej Alior Banku mogą zdalnie dokonać zakupu ubezpieczenia komunikacyjnego LINK4.

Bezpieczne pożyczanie w Alior Banku. Kredytobiorcy z darmowym dostępem do Alertów BIK
10 września 2021, 11:05

Alior Bank nawiązał współpracę z Biurem Informacji Kredytowej (BIK). Dzięki niej osoby składające wniosek o pożyczkę lub kredyt konsolidacyjny będą mogły bezpłatnie skorzystać z usługi Alertów BIK.

Biuro Maklerskie Alior Bank uruchomiło nową platformę inwestycyjną Alior 4 Trader
16 sierpnia 2021, 12:45

Alior 4 Trader to nowoczesne narzędzie, służące do handlu na rynku kontraktów różnic kursowych na waluty, towary i indeksy giełd zagranicznych.