Partner serwisuVisa dla biznesu
Oficjalny partner kategoriionfido

Digital Identity


Cały świat zaczyna bardziej polegać na interakcjach w internecie. Na przedsiębiorstwa wywierana jest coraz większa presja, aby zapewniały zdalny dostęp do swoich usług cyfrowych w bezpieczny sposób, a jednocześnie nie szły na kompromisy, jeśli chodzi o doświadczenie klienta. Z tego względu, dla organizacji jest teraz ważniejsze niż kiedykolwiek, by powiązać prawdziwą tożsamość osoby z jej tożsamością na kontach cyfrowych, a tym samym zapewnić pełną zgodność z obowiązującymi regulacjami i płynne wdrażanie oraz uniemożliwić oszustom prowadzenie działalności przestępczej. Tożsamość cyfrowa przestała być wygodnym dodatkiem, a stała się wymogiem, który zachęca do transformacji w biznesie i zwiększania udziału dostępu cyfrowego.
Zrzutka.pl udostępnia szybką weryfikację tożsamości
8 lipca 2022, 10:04

Zrzutka.pl wprowadza uwiarygodnienie użytkowników za pomocą przelewu weryfikacyjnego. Nowi użytkownicy platformy nie będą musieli czekać nawet dwa dni na potwierdzenie danych konta bankowego. 

KIR informuje, że Polacy coraz chętniej korzystają z e-tożsamości
30 czerwca 2022, 15:06

O tożsamości cyfrowej słyszało aż 70% Polaków. Ponad połowa z badanych miała już okazję ją wykorzystać. Jakie zastosowania cyfrowej tożsamości bankowej klienci uznają zatem za wartościowe?

Nowa opcja weryfikacji tożsamości przy zbiórkach. Siepomaga.pl z mojeID dzięki Authologic
30 czerwca 2022, 11:30

Do weryfikacji przez otwartą bankowość i przelewy weryfikacyjne oferowane przez Authologic, dołącza teraz usługa mojeID.

Signius oraz Identt łączą siły i oferują podpis umowy na "selfie"
22 czerwca 2022, 13:51

Rozwiązanie umożliwia automatyczną weryfikację dokumentu tożsamości oraz biometryczną analizę wizerunku osoby posługującej się dokumentem.

Nowa wersja aplikacji mObywatel już dostępna
7 czerwca 2022, 13:51

Uproszczono nawigację całej aplikacji, ale również dziecięce certyfikaty COVID, oraz przyciski do aktualizacji dokumentów samochodowych w sekcji mPojazd.