Partner serwisuVisa dla biznesu
Oficjalny partner kategoriionfido

Digital Identity


Cały świat zaczyna bardziej polegać na interakcjach w internecie. Na przedsiębiorstwa wywierana jest coraz większa presja, aby zapewniały zdalny dostęp do swoich usług cyfrowych w bezpieczny sposób, a jednocześnie nie szły na kompromisy, jeśli chodzi o doświadczenie klienta. Z tego względu, dla organizacji jest teraz ważniejsze niż kiedykolwiek, by powiązać prawdziwą tożsamość osoby z jej tożsamością na kontach cyfrowych, a tym samym zapewnić pełną zgodność z obowiązującymi regulacjami i płynne wdrażanie oraz uniemożliwić oszustom prowadzenie działalności przestępczej. Tożsamość cyfrowa przestała być wygodnym dodatkiem, a stała się wymogiem, który zachęca do transformacji w biznesie i zwiększania udziału dostępu cyfrowego.
Rusza zdalny podpis mSzafir dla klientów Banku Pekao
16 maja 2022, 12:06

Wdrożenie mSzafir ma związek ze wzrostem zapotrzebowania klientów Pekao na dostęp do usług cyfrowych. Dostawcą mSzafir jest KIR.

EuroCert wprowadza na rynek podpis kwalifikowany w chmurze
1 kwietnia 2022, 13:09

Po podpisaniu umowy, można od razu zacząć korzystać z rozwiązania. Do złożenia podpisu wystarczy urządzenie (komputer, laptop, smartfon) na którym wyświetli się nasze jednorazowe hasło dostępu.

Bezpłatne podpisy kwalifikowane dla firm pomagających uchodźcom. To oferta Signius i EuroCert
25 marca 2022, 10:07

Aby skorzystać z propozycji należy wysłać zgłoszenie mailowo lub wypełnić formularz kontaktowy na stronie Signius. Oferta ma być dostępna do 31 maja 2022 roku.

Polski Związek Piłki Nożnej wdraża podpis elektroniczny Autenti
23 marca 2022, 10:59

E-podpis jest już używany przez PZPN do wewnętrznego obiegu dokumentów w centrali oraz w kontaktach m.in. z klubami piłkarskimi.

Signius wprowadza podpisy kwalifikowane w modelu subskrypcyjnym
22 marca 2022, 12:30

Użytkownicy platformy mają do wyboru trzy pakiety podpisów kwalifikowanych w opcji z miesięczną subskrypcją: na 10, 50 i 100 podpisów.