Partner serwisuVisa dla biznesu
Oficjalny partner kategoriionfido

Digital Identity


Cały świat zaczyna bardziej polegać na interakcjach w internecie. Na przedsiębiorstwa wywierana jest coraz większa presja, aby zapewniały zdalny dostęp do swoich usług cyfrowych w bezpieczny sposób, a jednocześnie nie szły na kompromisy, jeśli chodzi o doświadczenie klienta. Z tego względu, dla organizacji jest teraz ważniejsze niż kiedykolwiek, by powiązać prawdziwą tożsamość osoby z jej tożsamością na kontach cyfrowych, a tym samym zapewnić pełną zgodność z obowiązującymi regulacjami i płynne wdrażanie oraz uniemożliwić oszustom prowadzenie działalności przestępczej. Tożsamość cyfrowa przestała być wygodnym dodatkiem, a stała się wymogiem, który zachęca do transformacji w biznesie i zwiększania udziału dostępu cyfrowego.
ING Lease wdrożyło mSzafir. Z rozwiązania mogą korzystać klienci platformy Lease Now
22 listopada 2021, 12:54

Umowę leasingową można już zawrzeć za pomocą podpisu kwalifikowanego mSzafir. Wystarczy posiadać konto w bankowości elektronicznej Moje ING.

Grupa BPS testuje eWnioski. Umożliwi zdalne wnioskowanie o konto i kredyt
28 października 2021, 10:56

Klienci banków spółdzielczych z grupy BPS będą mogli w pełni zdalnie założyć rachunek lub wnioskować o kredyt. Moduł eWnioski ma zostać udostępniony w listopadzie br.

Signius umożliwia opłacenie podpisów kwalifikowanych drugiej strony
6 października 2021, 10:16

Osoba zlecająca dokumenty do podpisu przez platformę Signius może teraz, dzięki nowej funkcji, zapłacić za podpisy kwalifikowane swoich podpisujących.

mBank umożliwił zdalne otwieranie konta klientom bankowości prywatnej
20 września 2021, 15:31

Klienci będą mogli uruchomić konto wykorzystując e-dowód i aplikację eDO App lub z pomocą doradcy, który przyjedzie pod wskazany przez nich adres.

eDO App i IC Solutions podejmują współpracę. Więcej możliwości digitalizowania dokumentów
6 września 2021, 15:29

Dzięki eDO App IC Solutions poszerza portfolio możliwości cyfrowej autoryzacji dokumentów oraz potwierdzania tożsamości.