Oficjalny partner kategoriionfido

Digital Identity


Cały świat zaczyna bardziej polegać na interakcjach w internecie. Na przedsiębiorstwa wywierana jest coraz większa presja, aby zapewniały zdalny dostęp do swoich usług cyfrowych w bezpieczny sposób, a jednocześnie nie szły na kompromisy, jeśli chodzi o doświadczenie klienta. Z tego względu, dla organizacji jest teraz ważniejsze niż kiedykolwiek, by powiązać prawdziwą tożsamość osoby z jej tożsamością na kontach cyfrowych, a tym samym zapewnić pełną zgodność z obowiązującymi regulacjami i płynne wdrażanie oraz uniemożliwić oszustom prowadzenie działalności przestępczej. Tożsamość cyfrowa przestała być wygodnym dodatkiem, a stała się wymogiem, który zachęca do transformacji w biznesie i zwiększania udziału dostępu cyfrowego.
26 lipca 2022, 16:47
PKO umożliwia zawieranie umowy leasingu podpisem elektronicznym na platformie Autenti

Teraz klienci PKO Leasing mogą zdalnie podpisywać umowy na platformie Autenti - to alternatywa dla procesu mSzafir, z którego można korzystać od początku trwania pandemii.

13 lipca 2022, 10:15
Fintech Authologic przygotował nowe rozwiązanie dla branży kryptowalut

Rozwiązanie przyspiesza weryfikację i obniża koszty KYC dzięki powiązaniu danych klienta z jego portfelem krypto i przekazywaniu tych informacji do firm znajdujących się w ekosystemie Authologic.

8 lipca 2022, 10:04
Zrzutka.pl udostępnia szybką weryfikację tożsamości

Zrzutka.pl wprowadza uwiarygodnienie użytkowników za pomocą przelewu weryfikacyjnego. Nowi użytkownicy platformy nie będą musieli czekać nawet dwa dni na potwierdzenie danych konta bankowego. 

30 czerwca 2022, 15:06
KIR informuje, że Polacy coraz chętniej korzystają z e-tożsamości

O tożsamości cyfrowej słyszało aż 70% Polaków. Ponad połowa z badanych miała już okazję ją wykorzystać. Jakie zastosowania cyfrowej tożsamości bankowej klienci uznają zatem za wartościowe?

30 czerwca 2022, 11:30
Nowa opcja weryfikacji tożsamości przy zbiórkach. Siepomaga.pl z mojeID dzięki Authologic

Do weryfikacji przez otwartą bankowość i przelewy weryfikacyjne oferowane przez Authologic, dołącza teraz usługa mojeID.

Ikona podcastyOstatnie podcasty
Nowa odsłona Fintek.pl. O planach na 2023 rok
Cognitive Banking. Czym jest i jak może nas wspierać w czasach kryzysu? [Podcast]
Czy dowód i paszport można wyrzucić do kosza? [Podcast]
Quo vadis branży pośrednictwa finansowego? [Wideo]
Bezpiecznie w paperless? O metodach weryfikacji tożsamości w biznesie [Wideo]
Podcasty